{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کیتی پری خواننده مشهور و اورلاندو بلوم بازیگر سرشناس در انتظار نخستین فرزند مشترک خود هستند، این موضوع به شدت مورد توجه رسانه‌ها قرار دارد، اما اخیرا موضوع دیگری نیز جنجالی شده است.

 درخواست جالب کیتی پری از ستاره سریال فرندز

تولد دختر کیتی پری و اورلاندو بلوم برای طرفداران این دو نفر بسیار جذاب به نظر می‌رسد. طی بارداری کیتی پری، روابط وی و جنیفر انیستون بسیار صمیمانه شده است.

این دو زن مشهور بار‌ها با یکدیگر به پیاده روی‌های روزانه رفته اند و زمان زیادی را با یکدیگر صرف کرده اند. این خواننده ۳۵ ساله و بازیگر ۴۳ ساله بسیار احساساتی هستند و به نظر می‌رسد همین موضوع به نقطه مشترک بین این دو نفر تبدیل شده است. اما همین صمیمیت بین این دو نفر باعث ایجاد شایعاتی شده است. برای مثال گفته می‌شود که کیتی پری از جنیفر انیستون درخواست کرده است که مادرخوانده فرزندش باشد.

این موضوع که ستاره‌های دنیای هنر، ورزش و... مادرخوانده یا پدرخوانده فرزندان یکدیگر باشند موضوع عجیب و غیرمعمولی نیست. این بار نیز قرعه به نام جنیفر انیستون افتاده است که به عنوان مادرخوانده مطرح شود.

پدرخواندگی و مادرخواندگی یا به عبارتی والدین تعمیدی در آیین مسیحیت جایگاهی رایج است. در بسیاری از مذاهب مسیحی، این عناوین به اشخاصی اطلاق می‌شود که ناظر غسل تعمید نوزادند و به آن شهادت می‌دهد، اگر چه ممکن است این اصطلاح در مضمون قانونی نیز مورد استفاده قرار گیرد. از هر دو منظر مذهبی و مدنی، والد تعمیدی تمایل دارد که انتخاب منحصر بفرد توسط والدین باشد تا به تربیت و رشد شخصیتی کودک توجه نشان دهد و مراقبت از کودک را در صورتی که اتفاقی برای والدین رخ دهد، برعهده بگیرد. والد تعمیدی مرد پدر خوانده، والد تعمیدی زن مادر خوانده و کودک نیز فرزند خوانده نامیده می‌شود.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها