{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در این گزارش پرویزی ماجرای قاچاق سنگ گرانیت از مهارلو استان فارس به استان‌هایی مثل هرمزگان را تا حدی پی گیری کرده بود که در نهایت منجر به دخالت دادگستری و جمع شدن بساط قاچاقچیان شد.

خبرنگاری که در کار قاچاق است! +عکس
 گزارش مستند قاچاق گازوئیل تولید خبرگزاری صدا وسیما مرکز فارس یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ از بخش خبری ۲۰ و ۳۰ پخش و با استقبال فراوان مخاطبان و اهالی رسانه مواجه شد.در این گزارش پرویزی ماجرای قاچاق سنگ گرانیت از مهارلو استان فارس به استان‌هایی مثل هرمزگان را تا حدی پی گیری کرده بود که در نهایت منجر به دخالت دادگستری و جمع شدن بساط قاچاقچیان شد.
 
این گزارش به حدی جالب توجه بود که دو روز پس از پخش آن عبدالعلی علی‌عسکری رییس رسانه ملی در نشست شورای معاونان سازمان صدا و سیما از سعید پرویزی تقدیر کرد.
گزارش پرزحمت قاچاق گازوئیل که پرویزی و همکارانش رنج سفر از استان فارس به هرمزگان و جزایر قشم، لارک و حتی غواصی چند مایلی را تحمل کردند ارزشش را داشت که او نمی‌گوییم یک شبه ره صدساله پیمود، اما سری بین سر‌ها درآورد و با اعتماد به نفس حاصل از بازتاب‌های مثبت این گزارش گام‌های بعدی را محکم‌تر برداشت.

 

او که کار خبرنگاری را از مطبوعات شیراز آغاز کرده و سپس به صداوسیما راه یافته نوزدهم مرداد سال ۱۳۹۸ در آیین بزرگداشت روزخبرنگار در تهران به عنوان بهترین خبرنگار مراکز استان‌ها برگزیده شد.

 

پرویزی که خبرنگار باهوش و طنازی است در آن مراسم به ذکر خاطره جالبی پرداخت.

 

او که در مقطعی از صداوسیما اخراج-تعدیل- شده بود ظاهرا برای مدتی کوتاه به شغل کارتن جمع کنی شبانه پرداخته و به درآمد خوبی هم رسیده بود.

 

این خاطره جالب او به عنوان یکی از پربیننده‌ترین کلیپ‌ها در فضای مجازی دست به دست شد و بر محبوبیت و شهرتش افزود.

 

پرویزی، اما همچنان به دنبال گزارش‌های پردردسر و پر زحمت است.

 

نمونه اش گزارش قاچاق سنگ‌های گرانیت بود که این هفته پخش شد.

 

در این گزارش پرویزی ماجرای قاچاق سنگ گرانیت از مهارلو استان فارس به استان‌هایی مثل هرمزگان را تا حدی پی گیری کرده بود که در نهایت منجر به دخالت دادگستری و جمع شدن بساط قاچاقچیان شد.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها