{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هنرمندان روسی برنامه خود را روی سنی که در پارکینگ‌های بزرگ ایجاد شده برگزار می‌کنند و تماشاچیان نیز از داخل خودرو به تماشای این برنامه می‌نشینند.

 برگزاری کنسرت‌های موسیقی در پارکینگ‌‌ها

ویروس کرونا تاثیر زیادی بر سبک زندگی مردم جهان گذاشته است و همان‌طور که تنوع زیادی در علائم ویروس کرونا مشاهده می‌شود، رفتارهای گوناگون و جدیدی هم از سوی مردم در سایه شیوع این ویروس به وجود آمده که یکی از آنها برگزاری کنسرت‌هاست.

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های روسی خبر دادند فستیوال موسیقی به سبک ویروس کرونا در این شهر آغاز شده است و مردم با رعایت تمام پروتکل‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا در کنسرت موسیقی حضور پیدا می‌کنند.

به گفته رسانه‌ها، هنرمندان برنامه خود را روی سنی که در پارکینگ‌های بزرگ ایجاد شده برگزار می‌کنند و تماشاچیان نیز از داخل خودرو خود و با حفظ فاصله‌گذاری ایمن به تماشای این برنامه می‌نشینند.

یکی از کنسرت‌های فستیوال مذکور که "Live&Drive" نام گرفته قرار است در پارکینگ ورزشگاه "لوجنیکی" مسکو  برپا شود و مردم می‌توانند بلیت آن را از سایت این ورزشگاه خریداری کنند.

این رسانه‌ها خبر دادند، پروژه اکران رایگان فیلم نیز از روز ۱۸ جولای در پارکینگ ایستگاه متروی "ویلاتوف لوگا" در مسکو آغاز می‌شود. علاقه‌مندان باید پیش از حضور در این پارکینگ از سایت مربوطه بلیت تهیه کنند، همچنین می‌توانند مواد غذایی مورد نیازشان را هم به صورت آنلاین از یک سایت مخصوص سفارش دهند تا هنگام اکران فیلم آن را در خودرو خود تحویل بگیرند.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها