{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

امبر هرد همسر سابق جانی دپ مدعی شده است که دپ عادت داشته به تمامی همکاران مرد وی القاب زشتی را نسبت دهد و با نام‌های مستعار خطابشان می‌کند.

جانی دپ به همکارانش لقب‌های زشت می‌دهد؟!
بیشتر بخوانید

امبر هرد همسر سابق جانی دپ مدعی شده است که دپ عادت داشته به تمامی همکاران مرد وی القاب زشتی را نسبت دهد و با نام‌های مستعار خطابشان می‌کند.

مدتی است که ماجرای جدایی جانی دپ و امبر هرد جنجالی شده است و این دو نفر ماههاست که با یکدیگر درگیرند. این زوج که حدود یکسال زندگی مشترک داشتند با موضوعات جانبی مثل درگیری فیزیکی جنجالساز شده اند.

ابتدا امبر هرد همسرش را متهم کرد که وی را مورد آزار قرار داده است و سپس این جانی دپ بود که مدعی شد هر رفتار‌های سادیسمی داشته و وی را کتک می‌زده و حتی خیانتکار بوده است.

با همه این تفاسیر اکنون هرد در جدیدترین جلسه دادگاه با یک ادعای جنجالی دیگر می‌گوید که جانی دپ برای تمامی همکاران مرد خود القابی توهین آمیز و زشت انتخاب کرده بود. هرد مدعی شده است که جانی دپ به لئوناردو دی کاپریو لقب «کله کدو حلوایی» را داده بود و حتی مدعی شد که جانی دپ نسبت به همه همکاران مرد خود نیز احساسات منفی دارد و تصورات عجیب و فاسدی نسبت به آنان دارد.

در این اظهارت او از ستاره‌های متعددی مثل بیلی باب تورنتون و لیام همسورث نام برد و گفت: جانی دپ نسبت به همه این بازیگران سوء ظن داشته و هر بار هرد با هر یک از آنان همبازی می‌شده به وی تهمت می‌زده است. هرد همچنین مدعی شد جانی دپ وی را استثمار می‌کرده است و تمام سکانس‌هایی که قرار بوده هرد بازی کند تحت نظارت کامل قرار می‌داده است. وی گفت که جانی دپ دچار بیماری‌های روانی و سوء رفتار در روابط زناشویی بوده و این موضوع نه تنها در روابط شخصی بلکه روی شغل آنان سایه سنگینی افکنده بود.


 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون