{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

چه اتفاقی در هالیوود رخ داده‌است؟! آیا امسال، سال افشاگری‌های مغرضانه در باب خیانت است؟ آیا دستی قصد دارد تا با این ماجراسازی‌ها، قبح یک عمل زشت را از بین ببرد. بعد از اعتراف جادا اسمیت به خیانت علیه همسرش ویل اسمیت و رابطه با آگوست آلسینا، این بار نوبت کانیه وست و کیم کارداشیان رسیده است. اما نکته عجیب این است که ...

افشاگری عجیب و سؤال برانگیز خواننده معروف علیه همسرش
بیشتر بخوانید

هیچ کسی دقیقاً نمی‌داند بین کیم کارداشیان و همسرش کانیه‌وست چه اتفاقاتی رخ داده است، اما هر چه که باشد انگار رابطه این دو به آخر خط رسیده و طلاق نزدیک است.

در نخستین نشست انتخاباتی کانیه‌وست ادعا کرد که او و کیم قصد داشتند دخترشان نورث را سقط کنند. کانیه بعد از گفتن این جمله زد زیر گریه و گفت: خدا رو شکر اون حالا هست.

گریه کانیه‌وست وسط نشست انتخاباتی: می‌خواستیم دخترمان را سقط کنیم، کیم کارداشیان در واکنش به این ادعا: کانیه وست دو قطبی است

اتهامات کانیه در این حد باقی نماند. او می‌گوید در برهه‌ای از زمان به همسرش کیم کارداشیان شک کرده است. او در صحبتهایش کیم را به خیانت علیه خود و رابطه با خواننده پاپ میک‌میل متهم کرد و گفت که او و همسرش اینک جدا از هم زندگی می‌کنند و مادر زنش کریس‌جنر با همدستی کیم قصد دارند او را در بیمارستان روانی بستری کنند.

مک‌میل، آیا کارداشیان با او رابطه داشته است؟ 


کانیه وست می‌گوید فیلم Get Out که درباره نژادپرستی علیه سیاهپوستان است، داستان زندگی او را نشان می‌دهد.

چه اتفاقی در هالیوود رخ داده‌است؟! آیا امسال، سال افشاگری‌های مغرضانه در باب خیانت است؟ آیا دستی قصد دارد تا با این ماجراسازی‌ها، قبح یک عمل زشت را از بین ببرد. بعد از اعتراف جادا اسمیت به خیانت علیه همسرش ویل اسمیت و رابطه با آگوست آلسینا، این بار نوبت کانیه وست و کیم کارداشیان رسیده است. اما نکته عجیب این است که کانیه وست این موضوع را در یک نشست انتخاباتی بیان کرده است.

کیم کارداشیان و کانیه‌وست در سال ۲۰۱۱ آشنا شدند و در سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند و چهار فرزند دارند. طبق گزارش‌های منتشر شده آن دو تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون