{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بازیگر فیلم سینمایی «سن پطرزبورگ» گفت: خدا را شکر که از گذشته بهترم و از بیمارستان مرخص شدم، اما احساس می‌کنم تبعات کرونا از بدنم بیرون نرفته است، زیرا مدام سردرد می‌شوم و کلا حال خوبی ندارم.

آقای بازیگر: «کرونا» را با سختی پشت سرگذاشتم+عکس
بیشتر بخوانید

کیانوش گرامی پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود بعد از ابتلا به بیماری کرونا گفت: خدا را شکر که از گذشته بهترم و از بیمارستان مرخص شدم، اما احساس می‌کنم تبعات کرونا از بدنم بیرون نرفته است، زیرا مدام سردرد می‌شوم و کلا حال خوبی ندارم.

وی در همین راستا ادامه داد: با توجه به تجربه شخصی خود از این بیماری می‌گویم که کرونا به این راحتی خوب نمی‌شود، با وجود اینکه من از بیمارستان مرخص شده‌ام، اما همچنان از لحاظ روحی و جسمی درگیر این بیماری بوده و همیشه کسل هستم.

بازیگر فیلم سینمایی «سن پطرزبورگ» با اشاره به پایان دوران قرنطینه خود اضافه کرد: بعد از ترخیص از بیمارستان مدتی در خانه قرنطینه بودم، اما بعد از معاینه مشخص شد که دیگر ناقل این بیماری نیستم، با این وجود باز هم رعایت می‌کنم، زیرا می‌دانم که این بیماری به شدت زجرآور است.

وی در همین رابطه اضافه کرد: بعد از ابتلای من به بیماری کرونا کل خانواده‌ام نیز درگیر بیماری شده و بستری شدند، اما خدا را شاکرم که همه آن‌ها نیز از بیمارستان مرخص شدند و حال همگی آن‌ها نسبت به گذشته بهتر شده است.

این بازیگر سینما درباره پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا تصریح کرد: شاید مردم تا خودشان یا از نزدیکانشان کسی را نبینند باورشان نشود که بیماری کرونا تا چه حد خطرناک و دردآور است، تاکید می‌کنم که این بیماری تنها با رعایت نکات بهداشتی از بین می‌رود، من روز‌های سختی را پشت سر گذاشتم، روز‌هایی که آرزو می‌کنم هیچکس آن‌ها را تجربه نکند، به همین دلیل از همه تمنا دارم که این بیماری منحوس را جدی بگیرند.

گرامی با اشاره به عبور از بیماری کرونا توسط خود و خانواده خود خاطرنشان کرد: ما نباید در این زمان خودخواه باشیم، شاید من نوعی بیماری نگیرم و یا آن را گرفته و رد کنم، اما تمام زندگی تنها من نیستم، ما باید هوای خانواده و آشنایان خود را داشته باشیم و برای آن‌ها هم که شده همه نکات را رعایت کنیم تا مبادا داغدار عزیزی شویم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون