{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تهیه‌کننده فیلم "کنستانتین" از ایده جالبش برای قسمت دوم این فیلم با بازی کیانو ریوز گفت.

 آقای سوپراستار در یک قدیمی ملاقات با عیسی مسیح! + عکس

کیانو ریوز را می‌توان از بازیگران هالیوودی دانست که نه تنها به عنوان یک چهره هنری سرشناس است، بلکه به سبب نوع رفتار و متانت خاص خود بین افراد جامعه و عموم مردم محبوب است. این بازیگر مطرح هالیوود که عمده شهرت و ترقی خود را مدیون سه گانه ماتریکس است، به علت بازی در فیلم کنستانتین نیز تحسین شده است.

فیلم کنستانتین با بازی کیانو ریوز و ریچل وایس در سال ۲۰۰۵ راهی گیشه‌های سینما شد و با استقبال قابل قبولی نیز رو به رو شد. بسیاری از مخاطبان و منتقدان انتظار داشتند شاهد قسمت دوم یا حتی سوم این فیلم نیز باشند، اما در کمال تعجب کنستانتین در همان یک قسمت درجا زد.

به گزارش انتخاب، اکنون تهیه کننده فیلم آکیوا گلدزمن و کارگردان فیلم فرانسیس لارنس وعده داده اند که شاید با ایده‌ای جدید و با حضور ستاره فیلم یعنی کیانو ریوز شاهد قسمت دوم فیلم باشیم. این وعده در جشن پانزده سالگی کنستانین و با حضور کیانو ریوز و دیگر عوامل فیلم مطرح شد.

گلدزمن در این مورد گفت: "ما ایده‌های متعدد را به استدیو‌های مطرح و سرشناسی دادیم، اما طی این سال‌ها هر بار به دلایلی گوناگون ایده ما در حد طرح باقی می‌ماند و کلید نمی‌خورد. یکی از ایده‌های بسیار مهم ما که احتمالا درون مایه اصلی قسمت دوم است، مواجهه جان کنستانتین (کیانو ریوز) با عیسی مسیح است. جان در یک سلول بیدار می‌شود و می‌بیند عیسی مسیح چهره به چهره وی نشسته است."

کیانو ریوز در سه گانه‌ها یا فیلم‌های مطرحی بازی کرده است، وی به جز بازی در سه گانه ماتریکس در سه گانه جان ویک نیز خوش درخشیده است. اکنون تهیه کننده کنستانتین از گفتگو با برادران وارنر برای ساخت قسمت دوم پرده برداشتته است. در قسمت نخست کنستانتین می‌بینیم که جان کنستانتین یک کارآگاه مرموز جن‌گیر است. در پی کشف خودکشی ایزابلا دودسون، خواهر دوقلوی او (ریچل وایز) که یک مامور پلیس است به کنستانتین پناه می‌برد و در ادامه به ماجرا‌های پیچیده این جن گیری می‌پردازیم.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها