{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دمی‌لواتو خواننده معروف آمریکایی، خبر نامزدی‌اش با بازیگر معروف به نام مکس‌اریک را منتشر کرد. آشنایی لواتو ۲۷ ساله و دوستش مکس ۲۸ ساله به ماه مارس بازمی‌گردد. آن دو چند روز پیش خبر نامزدی خود را اعلام کردند. لواتو در پیج رسمی خود در اینستاگرام عکس‌ها و ویدئوهایی از نامزدی‌اش را در روز چهارشنبه منتشر کرد...


نامزدی خواننده معروف با بازیگر زن+عکس
بیشتر بخوانید

دمی‌لواتو خواننده معروف آمریکایی، خبر نامزدی‌اش با بازیگر معروف به نام مکس‌اریک را منتشر کرد. آشنایی لواتو ۲۷ ساله و دوستش مکس ۲۸ ساله به ماه مارس بازمی‌گردد. آن دو چند روز پیش خبر نامزدی خود را اعلام کردند. لواتو در پیج رسمی خود در اینستاگرام عکس‌ها و ویدئوهایی از نامزدی‌اش را در روز چهارشنبه منتشر کرد. لواتو می‌نویسد:

از وقتی که با تو آشنا شدم، فهمیدم که دوستت دارم. این چیزی بود که نمی‌تونستم برای کسی که تجربه‌اش رو نداره توضیح بدم. اما خوشبختانه تو هم همینطور بودی. من هیچوقت تو زندگی‌ام احساس نکرده بودم کسی رو بدون قید و شرط (به غیر از پدر و مادرم) دوست داشته باشم. تو هیچوقت منو تحت فشار نگذاشتی تا چیزی غیر از خودم باشم و باعث میشی که من نسخه بهتری از خودم باشم. با افتخار پیشنهاد ازدواجت رو قبول می‌کنم.

عکس‌هایی از آن دو در ساحل مالیبو بعد از نامزدی گرفته شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون