{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

گردشگرانی که در یکی از پارک‌های حفاظت شده مکزیک در حال گردش و گرفتن سلفی بودند با نزدیک شدن ناگهانی یک خرس غافلگیر شدند.


سلفی ناخواسته گردشگر با خرس غول پیکر +عکس

تصاویری که به تازگی منتشر شده است خوش‌شانسی تعدادی از گردشگران در یکی از پارک‌های حفاظت شده مکزیک را نشان می‌دهد. این چند گردشگر در پارک «سَن پِدرو گارزا گارسیا» حضور داشتند که یک خرس سیاه ناگهان به آن‌ها نزدیک شد.

این چند زن به جای فرار در اقدامی حرفه‌ای سر جای خود ایستادند و این اقدام مانع تحریک خرس برای حمله به آن‌ها شد. در لحظه‌ای که خرس از پشت سر آن‌ها را غافلگیر کرد این چند زن جوان در حال گرفتن عکس سلفی بودند.

در تصاویر منتشر شده تعدادی دیگر از گردشگران در فاصله نزدیک به آن‌ها در حال نظاره کردن این صحنه نفسگیر هستند. این خرس لحظاتی بعد و پس از کمی کنجکاوی صحنه را ترک و این چند گردشگر موفق به فرار شدند. پس از دور شدن این خرس آن‌ها فورا محل را ترک کردند.

ویدئویی که از این صحنه نفسگیر تهیه و روز شنبه در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و تاکنون بیش از ۲ میلیون بازدیدکننده داشته است. انتشار این تصاویر با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری آن‌ها خونسردی این گردشگران در مواجهه با این حیوان را مورد ستایش قرار دادند.

خبرنگاری به نام «یاشار علی» با انتشار این تصاویر در توئیتی ضمن تمجید خونسردی این چند گردشگر زن در مواجهه با این خرس سیاه نوشت: «آن‌ها به خوبی این صحنه را مدیریت کردند. اگر یک خرس سیاه به شما نزدیک شود بسیار دیر شده که بخواهید آن را بترسانید، اگر به شما حمله کرد چاره‌ای ندارید که با آن مبارزه کنید. در غیر این صورت خونسرد باشید. اقدام به دویدن نکنید؛ هرگز در مواجهه با یک خرس قهوه‌ای اگر به شما حمله کرد این کار را انجام ندهید و خود را به مردن بزنید.»

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها