{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

به مناسبت ۱۱۰ سالگی بوگاتی، این شرکت یک خودرو مخصوص کودکان و در مقیاس ۷۵ درصد خودرو‌های اصلی خود تولید کرد.


خودروی بوگاتی مخصوص کودکان +تصاویر

پدران و مادرانی که به دنبال یک هدیه جالب برای نوجوان عاشق خودروی خود می‌گردند، نباید دیگر نگران باشند چرا که بوگاتی این نگرانی را برطرف کرده است. این شرکت در جدیدترین محصولات خود، بوگاتی Baby را ارائه کرده که در مقیاس ۷۵ درصد خودرو‌های واقعی این شرکت تولید شده است.

بوگاتی Baby II با همکاری شرکت Little Car طراحی و به مناسبت ۱۱۰ سالگی بوگاتی معرفی شده است. بوگاتی Baby II نسخه بزرگتر از نسخه اصلی خود است که در سال ۱۹۲۶ توسط بنیانگذار Ettore برای پسرش به عنوان هدیه طراحی شده بود. این خودرو یک مدل کوچک شده ماشین مسابقه Type 35 بوگاتی است که در سال ۱۹۳۷ به تولید انبوه رسید.

این خودرو نخستین بار در نمایشگاه ژنو در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و ۵۰۰ نمونه از آن بعد از سه هفته به نمایش درآمد. با این حال، اتفاقات جهانی اخیر مانند شیوع ویروس کرونا باعث شده است که برخی از مشتریان سفارشات خود را پس بگیرند. با این وجود، بوگاتی تولید این خودرو‌ها را دوباره آغاز کرده و برای نوجوانان ۱۴ سال به بالا، آن‌ها را ارائه می‌کند. مدل قبلی بوگاتی Baby در مقیاس ۵۰ درصد تولید شده بود، ولی Baby II در مقیاس ۷۵ درصد تولید شده است. طبق گفته رئیس شرکت بوگاتی، نسل جوانی از علاقه‌مندان به رانندگی می‌توانند با این خودروی کوچک عاشق جهان بوگاتی شوند.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها