{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

روزنامه خراسان از اظهارات و شوخی‌های اکبر عبدی با محمدرضا شریفی‌نیا در برنامه «ام شو» گلایه کرد.


انتقاد از اکبر عبدی: حد شوخی را نگه نمی‌دارد

این روزنامه نوشت:

اکبر عبدی که معمولا گفت‌وگوهای پرحاشیه‌ای دارد، شنبه‌شب به عنوان مهمان در برنامه اینترنتی «ام شو» که به صورت زنده پخش می‌شود، حضور یافت و طبق معمول مصاحبه پرسروصدایی داشت. بریده‌ویدئوهایی از بخش‌های مختلف این گفت‌وگو در فضای مجازی منتشر شده و مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

یکی از بخش‌های صحبت‌های این بازیگر که بسیار دیده شده، کنایه او به محمدرضا شریفی‌نیاست. بعد از انتشار گسترده این بریده ویدئو، مجید صالحی یک شنبه‌شب با انتشار پستی در اینستاگرامش، از همکاری با محمدرضا شریفی‌نیا یاد و از او تمجید کرد. او در پایان به دوستی اکبر عبدی و محمدرضا شریفی‌نیا و شوخی‌های همیشگی آن‌ها اشاره کرد. سابقه مصاحبه‌های اکبر عبدی در برنامه‌های مختلف، می‌گوید کنایه او به شریفی‌نیا اتفاق تازه‌ای نبوده است. هر چند برخی معتقدند بیان این شوخی ها از یک رسانه پخش زنده کار درستی نبود.

اکبر عبدی سال 95 در برنامه اینترنتی «دید در شب» با رضا رشیدپور به گفت‌وگو نشست. او در بخشی از این برنامه با دیدن تصویر محمدرضا شریفی‌نیا گفت که او دنبال این است من با مخ بروم توی جوی و برود به جای من نقش‌هایم را بازی کند! او همچنین وقتی صحبت از میزان دستمزدش برای بازی در فیلم‌ها مطرح شد، توضیح داد که قرار بوده برای بازی در فیلم «اخراجی‌ها 2» ساخته مسعود ده‌نمکی، 40 میلیون تومان دستمزد بگیرد اما شریفی‌نیا ساعت‌ها با او صحبت کرده و این رقم به 30 میلیون تومان کاهش یافته! طبق گفته عبدی، او بعدها متوجه شده که محمدرضا شریفی‌نیا به ده‌نمکی و سرمایه‌گذاران فیلم گفته است قراردادها را مقداری کم می‌کند تا در ازای آن، درصدی از درآمد فیلم به او تعلق بگیرد. اکبر عبدی در ادامه صحبت‌های خود گفت که او این موضوع را قبول ندارد اما دروغ می‌گوید! عبدی در اثبات صحبت‌هایش گفت که از یک خانم دیگر هم پولی گرفته تا او نیز شریک باشد!

این بازیگر دو سال قبل به همراه محمدرضا شریفی‌نیا در مراسم رونمایی از یک مجموعه تفریحی - گردشگری در شمال ایران، به عنوان مهمان حضور یافت. اکبر عبدی در حضور شریفی‌نیا، خاطره‌ای از پدر و مادرش تعریف کرد و گفت که با هم مشکلاتی داشتند اما در عین حال نمی‌توانستند از هم دور باشند. او در ادامه گفت که رابطه او و شریفی‌نیا نیز همین طور است و مانند تعبیری که از رابطه دوستانه‌شان در برنامه «ام شو» داشت، گفت مانند «تام» و «جری» هستند. محمدرضا شریفی‌نیا که در این مراسم در واکنش به شوخی‌ها و صحبت‌های اکبر عبدی سکوت کرده بود، گفت: «ما آدم ساده‌ای هستیم!» اکبر عبدی هم با کنایه خطاب به او گفت: «نقش‌های 3-4 زنه را دوست داری، آدم ساده‌ای هستی؟»

هرچند که این شوخی‌ها قبلا در برنامه‌های مختلف اتفاق افتاده بود و با این پیش‌زمینه، همان طور که مجید صالحی به این موضوع اشاره کرده بود صحبت‌هایی که او در «ام شو» درباره شریفی‌نیا مطرح کرده عجیب نیست اما به هرحال بسیاری از مردم چنین سابقه‌ای از شوخی‌های آن دو با یکدیگر در ذهن ندارند و آن‌ها را فراموش کرده‌اند، بنابراین ممکن است تصور کنند که اکبر عبدی درباره شریفی‌نیا کاملا جدی آن صحبت‌ها را مطرح کرده و تصور دیگری درباره او پیدا کنند، بنابراین بهتر بود این بازیگر شوخ‌طبع در برنامه زنده‌ای مانند «ام شو» کمتر با صراحت صحبت و با ملاحظه بیشتری با شریفی‌نیا شوخی می‌کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها