{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دو ستاره سینمای هالیوود در روزهای اخیر با بیماری کرونا مبارزه کرده‌اند و به نظر می‌رسد تا به اینجا حداقل آیشواریا بر این ویروس منحوس غلبه کرده باشد.

آیشواریا و آمیتا باچان با کرونا چه می‌کنند؟

آمیتا باچان در متنی به زبان هندی اعلام کرد که آیشواریا رای و آرادیا (عروس و نوه‌اش) پس از بهبودی به سبب کرونا از بیمارستان مرخص شده‌اند و نمی‌تواند خوشحالی خود را پنهان کند.

همچنین آبیشک باچان، پسر این ستاره بالیود توئیت کرده است همسرش (آیشواریا رای) و دخترش (آرادیا) از بیمارستان مرخص شده‌اند پس از اینکه تست کروناویروس آنها منفی اعلام شده است. او و آمیتاب باچان (پدرش) همچنان در بیمارستان مانده‌اند و تحت نظر و مراقبت کادر پزشکی هستند.

به گزارش آنا، آبشیک همچنین گفته است؛ از همه شما به خاطر دعاها و آرزوهای خوبتان ممنونم و برای همیشه مدیون‌تان هستیم.  خوشبختانه پس از آزمایش منفی همسر و رهایی از بیمارستان، اکنون آنان در خانه هستند.

آمیتاب و پسرش از ۱۱ ژوئیه به خاطر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری هستند و روز بعد از آن نیز اعلام شد که آیشواریا و نوه‎اش نیز پس از بروز علائم خفیف، آزمایش آنان مثبت اعلام شده است. بعدا نیز در همان هفته آنان نیز در بیمارستان بستری شدند.

آمیتاب باچان، ستاره بالیوود در این روزها به شکل منظم مطالبی را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است. وی ضمن تشکر از متدینان، اعلام کرده حمایت آنان همان چیزی است که او در اوقات سخت دریافت کرده است. به تازگی او تصویری را با خانواده خود به اشتراک گذاشته و نوشته است؛ "ما محبت شما را می‌بینیم ... دعاهای شما را می‌شنویم... دستمان را بهم می‌چسبانیم ... با تشکر و سپاس!"

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها