{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

همسر این بازیگر گفت: با کمک‌های ارزشمند متخصصان برجسته پزشکی، سرانجام توانستم از آنچه بر من و رابین گذشته بود سردربیاورم، تجربه ما با علم همخوانی داشت.

راز عشق خانم بازیگر و همسرش+عکس

فیلمی مستند با موضوع واپسین روزهای زندگی "رابین ویلیامز" ستاره هالیوود و بیماری نادری که با آن دست و پنجه نرم می‌کرد، اول دسامبر (۱۱ شهریور) پخش می‌شود.  

به گزارش پایگاه خبری یاهونیوز، رابین ویلیامز از هنرپیشه‌ها و کمدین‌های مشهور آمریکایی بود که جوایز معتبری از جمله اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی را در کارنامه هنری خود داشت. این هنرپیشه فقید که بیشتر به بازی در فیلم‌هایی چون جومانجی، انجمن شاعران مرده، خوش‌قدم و شب در موزه شناخته می‌شود، در سال ۲۰۱۴ در سن ۶۳ سالگی درگذشت.

ایرنا نوشت، حال با گذشت ۶ سال از مرگ این ستاره محبوب، مستندی درباره آخرین روزهای زندگی وی ساخته شده که قرار است روز اول سپتامبر از طریق سیستم ویدئو به درخواست پخش شود. سیستم ویدئو به درخواست از سیستم‌های توزیع و نمایش ویدئو است که به کاربران اجازه می‌دهد محتوای ویدئویی را هر زمان که اراده کردند، تماشا کنند. 

این مستند که آرزوی رابین (Robin’s Wish) نام دارد، داستان مبارزه ویلیامز با نوع نادری از زوال عقل را روایت می‌کند و بخشی از آن به مصاحبه با جمعی از نزدیکترین افراد به این بازیگر اختصاص دارد.

یکی از این افراد شاون لوی (Shawn Levy) فیلمساز کانادایی است که در فیلم شب در موزه با ویلیامز کار کرد. لوی در این مستند درباره تجربه همکاری با این بازیگر در آخرین قسمت این مجموعه سینمایی می‌گوید که دو سال قبل از مرگش فیلمبرداری شد. "در فیلم آخر برای همه ما روشن بود که رابین مشکلی دارد. به خاطر می‌آورم که می‌گفت نمی‌دانم مشکل چیست، من دیگر خودم نیستم."

سوزان ویلیامز همسر این بازیگر محبوب به تازگی در گفت‌وگو با نشریه اینترتیمنت ویکلی عنوان کرد: با کمک‌های ارزشمند متخصصان برجسته پزشکی، سرانجام توانستم از آنچه بر من و رابین گذشته بود سردربیاورم، تجربه ما با علم همخوانی داشت. و چیزی که در این راه کشف کردم از من و رابین فراتر می‌رفت. داستان کامل در جریان ساخت این فیلم آشکار شد، فیلمی که حقیقتی را در خود دارد که من و رابین به دنبالش بودیم.

وی در توضیح عنوان انتخابی برای این مستند نیز گفت: رابین میخواست به همه ما کمک کند کمتر بترسیم. این آرزوی رابین بود. ما قبلا درباره این که میخواهیم میراثمان در زندگی چه باشد گفتگو کرده بودیم؛ این که وقتی زمان رفتن برسد، دلمان می‌خواهد چه احساسی را در مردم ایجاد کنیم. رابین بدون درنگ گفته بود می‌خواهد به مردم کمک کند کمتر بترسند.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها