{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مردم یک روستا در شرق جاوا - اندونزی از دیدن گوساله‌ای ماده که با دو سر به دنیا آمده است، غافلگیر و هیجان‌زده شده و آن را سفیر خوشبختی می‌دانند.

تولد گوساله عجیب الخلقه با دوسر+عکس
مردم یک روستا در شرق جاوا - اندونزی از دیدن گوساله‌ای ماده که با دو سر به دنیا آمده است، غافلگیر و هیجان‌زده شده و آن را سفیر خوشبختی می‌دانند. این گوساله که به نظر می‌رسد سالم باشد، چهار چشم فعال و دو دهان جداگانه دارد و جز همان دوسر بودن مشکلی دیگر در اندام‌های این گوساله به چشم نمی‌خورد.
 
مردم روستای پوندوک وولو با شنیدن خبر تولید به دنیا آمدن گوساله عجیب، به مزرعه صاحب آن هجوم بردند تا از نزدیک این پدیده شگفت‌انگیز را ببینند.
 
نکته جالب اینکه گوساله ماده می‌تواند با هر دو دو دهان خود شیر بخورد و روستاییان معتقدند تولد آن خیر و برکت برای مردم به همراه خواهد داشت. با اینکه گوساله‌ها در همان دقایق ابتدایی پس از تولد می‌توانند روی پا‌های خود بایستند و راه بروند، این گوساله دو سر پس از سه روز فقط با کمک صاحب خود روی پا می‌ایستد.
کارشناسان و دامپزشکان می‌گویند از آنجا که حیوان‌های دوسر در هر سر خود یک مغز جداگانه دارند، هر مغز مدیریت بخشی از بدن را بر عهده می‌گیرد و به همین دلیل دوسر‌ها چند ماه بیشتر زنده نمی‌مانند. هر چند درباره گوساله دوسر روستای پوندوک وولو هنوز هیچ چیز مشخص نیست.
1419670_631
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها