{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک مرد ۵۳ ساله که دو دهه از سنش جوانتر به نظر می‌رسد روش زندگی اصولی خود را علت جوان ماندنش می‌داند.

مرد ۵۳ ساله‌ای که ظاهری شبیه به یک جوان ۲۵ ساله دارد به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. اِدسُن بِرَندائو با اینکه ۵۳ سال سن دارد، اما بسیار شبیه به یک جوان ۲۵ تا ۳۰ ساله است. ادسن که متولد برزیل و هم اکنون ساکن هلند است تقریبا دو دهه از سن واقعی خود جوان تر به نظر می‌رسد. اکثر افرادی که با ادسن ملاقات می‌کنند قادر به تشخیص سن واقعی او نیستند.
 
با این حال این مرد میانسال هلندی روش زندگی اصولی خود را علت جوان ماندنش می‌داند. او که اعتماد به نفس بالایی دارد می‌گوید همیشه سعی کرده در زندگی مثبت اندیش باشد و روی جنبه‌های مثبت زندگی خود تمرکز کند. او یکی از راز‌های جوان ماندن خود را مرهون همین مثبت اندیشی اش در زندگی می‌داند.
ادسن که بدنش را مانند یک معبد تعبیر می‌کند می‌گوید هرگز عمل جراحی زیبایی انجام نداده و به صورت طبیعی تلاش کرده تا بدنش را در حالت ایده آل نگه دارد. او می‌گوید اکنون در مقایسه با دهه‌های پیشین زندگی اش انرژی بیشتری دارد و علت آن را پرهیز از شکر، پرهیز از قرص‌های شیمیایی، نکشیدن سیگار، ورزش منظم، تغذیه مناسب و مراقبت از پوست خود با نوشیدن حدود دو لیتر آب معدنی در روز می‌داند.
ادسن در این باره می‌گوید: «هر روز از پوست خود مراقبت کنید، بطور منظم ورزش کنید. تغذیه سالم داشته باشید، به جنبه‌های مثبت زندگی خود نگاه کنید و قدردان نعمت‌های بزرگی باشید که خداوند در اختیار شما قرار داده است.»

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها