{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خانم بازیگر تلویزیون و سینما از ابتلای خود به کووید 19 خبر داد .

خانم بازیگر تلویزیون و سینما از ابتلای خود به کووید 19 خبر داد . شهره سلطانی بازیگر مشهور  که سابقه برگزاری کنسرت دارد و گیاهخوار نیز هست پس از حدود دو هفته با انتشار ویدئویی ابتلایش به این ویروس را تایید کرد . این بازیگر تجربیات وحشتناک خود از کرونا را به اشتراک گذاشت

پس از لیلا بلوکات و بهاره رهنما، نوبت به شهره سلطانی رسید که خبر ابتلایش به «کووید۱۹» را تایید کند. سلطانی در این ویدئو درباره ی وضعیت جسمانی خود توضیح داد. او گفت که ۱۹ روزی است درگیر بیماری کووید-۱۹ شده و به نوع شدید آن مبتلا شده است. شهره سلطانی ضمن تشکر از کسانی که پیگیر و نگران حال او بودند، از مردم خواست این بیماری را جدی بگیرند.

159553379658596-irannaz-com

گرچه در ماه های ابتدایی شیوع کرونا در کشور به ندرت خبری از بیماری چهره های هنری ایران به گوش می رسید اما طی یک ماه اخیر تعداد قابل توجهی از چهره های مشهور حوزه ی هنر از ابتلای خود به بیماری کرونا خبر داده اند، امری که به نظر می رسد از شدت گرفتن شیوع بیماری در سطح جامعه حکایت داشته باشد.

159553411461202-irannaz-com

 

شهره سلطانی و همسرش بهروز

این بازیگر ویدئویی منتشر کرد و در آن گفت:

«حدود ۱۹ روز پیش علائم سرماخوردگی داشتم، و در پی آن دو بار تست کرونا دادم که جوابش منفی شد. اما با اصرار پزشک معالج سی‌تی‌اسکن ریه دادم و متوجه شدند که ریه‌ام درگیر است و صد در صد کرونا دارم. خیلی از مواقع خیلی از دوستان را می‌بینم که پست می‌گذارند و خبر از ابتلای خود به بیماری کرونا می‌دهند در حالی که به نظر می‌رسد بیماری ساده‌ای است. اما بیماری من تقریبا از نوع شدیدش بود که مرا بسیار اذیت کرد.»

این بازیگر در ادامه ویدئو از مردم درخواست که کرونا را جدی بگیرند چرا که این بیماری از آنچه فکر می‌کنید نزدیک‌تر است.

چند روز قبل احسان خواجه امیری، خواننده ی محبوب و مشهور پاپ در اینستاگرام خود خبر داد که چند روزی است به ویروس کرونا مبتلا شده است.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها