{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک پیر مرد ۸۰ ساله اهل خطبه سرای تالش با وجود داشتن چندین بیماری زمینه‌ای موفق به شکست دادن کرونا شد و آماده ترخیص از بیمارستان شهید نورانی تالش است.

حسین نعمتی امشب با اشاره به اینکه یک پیر مرد ۸۰ ساله و ساکن خطبه سرای تالش در تاریخ ۱۳ تیر ۹۹ توسط همراهان با شرایط ضعف و بیحالی و کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان شهید نورانی تالش آورده شد، اظهار کرد: این فرد دارای بیماری‌های زمینه‌ای سپسیس، درگیری دوطرفه ریه‌ها، سابقه چندین ساله دیابت، آمپوتاسیون (قطع) کامل یک پا از ناحیه زانو به دلیل دیابت نیز بود.

وی با اشاره به سابقه سکته مغزی، نابینایی در چشم راست به دنبال دیابت و اختلال عملکرد قلبی این بیمار بیان کرد: در بررسی‌های اولیه آزمایشگاهی این پیرمرد تست کووید ۱۹، مثبت می‌شود و در کشت ترشحات حلق و ریه میکروب کلبسیلا نیز رشد می‌کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تالش با بیان اینکه این پیر مرد ۸۰ ساله دو هفته در آی‌سی‌یو بستری و دچار افت شدید هوشیاری و افت اکسیژن خون بود، افزود: خوشبخانه او موفق به شکست دادن کرونا شد و هم اکنون آماده ترخیص از بیمارستان می‌باشد.

 پزشکان و کادر درمانی بیمارستان شهید نورانی تالش از مقاومت این پیرمرد و مبارزه نفس‌گیر او با کرونا متعجب شده و علاقه زیادی به او پیدا کردند.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها