{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

از پاک کننده های شیمیایی خسته شده اید ؟ پاک کننده های شیمیایی به سیستم پوستی و تنفسی شما آسیب رسانده اند؟ نگران نباشید، ما راهی را به شما آموزش می دهیم تا با کمترین هزینه و کمترین آسیب جسمانی آشپزخانه و سرویس بهداشتی تان را لک زدایی کنید.

قدرت اعجاب انگیز لکه زدایی نوشابه

هرچه به پایان سال نزدیک و نزدیک تر می شویم ، شور و اشتیاق خانم ها برای تمیز کردن و نو نوار کردن خانه و یا به اصطلاح خانه تکانی بیشتر و بیشتر می شود. نوعروس ها هم مایلند ، خانه شان در اولین نوروز خانه بخت ، بیشتر از پیش تمیز و مرتب باشد و همه چیز بدرخشد .
یکی از بخش های مهم خانه که نمایش تمیزی و کدبانوگری و باسلیقه گی نوعروسان است تمیز بودن سرویس توالت و سینک ظرفشویی است. بسیار از خانم ها برای سهولت تمیز کرد این سطوح ترجیح می دهند از شوینده های شیمیایی استفاده کنند. اما مشکلات پوستی و تنفسی بسیاری که این شوینده های شیمیایی ایجاد می کند، استفاده از آن ها را کاهش داده است.
اگر شما هم نمی خواهید از شوینده ها و تمیزکننده های شیمیایی استفاده کنید و این شوینده ها و تمیزکننده های شیمیایی با اسیدیته بالا شما را هم اذیت می کنند ، نگران نباشید . با ترفندی ساده و کم هزینه می توانید سطوح آشپزخانه و سرویس بهداشتی خانه تان را درخشان و عاری از هرگونه لکه کنید .
نوشابه سیاه از جمله اقلامی ست که در یخچال هر خانه ای یافت می شود. اسید فسفریک موجود در نوشابه و ph بالای آن به پاک کردن هرگونه لکه و چربی و رسوب از سطوح آشپزخانه و سرویس بهداشتی شما کمک می کنند.
با توجه به اینکه جنس سینک ظرفشویی استیل است ، استفاده از شوینده های شیمیایی قوی باعث تیره شدن و کدر شدن تدریجی سطح آن می شود. برای تمیز کردن سینک ظرفشویی تان، یک شیشه نوشابه سیاه دور آن و روی لک های موجود در سینک بریزید و اجازه دهید نوشابه در حدود 3 ساعت بماند. بعد از 3 ساعت ، آب را باز کنید و فشار قوی آن را روی کل سینک ظرفشویی و علی الخصوص روی لکه ها بگیرد. با استفاده از یک عدد اسکاچ به آرامی روی لکه ها بکشید و خواهید دید که اسیدیته موجود در نوشابه سیاه به راحتی لکه های چربی را می زداید و لکه ها همراه با فشار آب قوی پاک می شوند.
سپس جریان آب گرم را باز کرده و اجازه دهید 2-3 دقیقه داخل سینک ظرفشویی شما باز بماند تا هم لکه های باقی مانده کوچک از بین بروند و هم چربی لکه های گرفته شده داخل جداره های سینک و سیفون ظرفشویی باقی نماند و فشار آب گرم همه آن ها را به فاضلاب هدایت کند.
بعد از آبکشی، با یک عدد حوله تمیز سینک ظرفشویی تان را خشک کنید و برق بیندازید.
-برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و علی الخصوص توالت هم می شود از نوشابه سیاه استفاده کرد. برای این منظور ، یک شیشه نوشابه داخل کاسه توالت و یک شیشه داخل دستشویی بریزید. دقت داشته باشید که جهت حرکت ریختن شما به سوی لکه ها باشد. حال سرویس بهداشتی خود را حداقل به مدت 5 ساعت بگذارید بماند و رویش آب نریزید. اسید فسفریک موجود در نوشابه لکه ها و جرم های آهکی روی سرویس بهداشتی شما را می زداید.
بعد از حدود 5 ساعت جریان آب را باز کرده و با برس روی لکه ها بکشید. خواهید دید که لکه ها به آسانی از جداره سرویس شما جدا شده و تمیز می شوند. بعد از محو شدن لکه ها ، جریان آب گرم را باز کنید و اجازه دهید چند دقیقه ای باز بماند تا اندک چربی ها و لک های روی جداره سرویس بهداشتی، به سمت فاضلاب هدایت شود

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها