{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

لوری لافلین، هنرپیشه آمریکایی و همسرش به ترتیب به تحمل دو و پنج ماه زندان به جرم شرکت داشتن در پرونده تقلب دانشگاهی محکوم شدند.

 دو سال زندان برای خانم بازیگر به جرم تقلب + عکس

"لوری لافلین" هنرپیشه ۵۶ ساله سریال "فول هوس" و همسرش روز جمعه در حالی به گذراندن دو و پنج ماه زندان محکوم شدند که در ماه "مه" به علت تلاش غیرقانونی برای فرستادن فرزندانشان به دانشگاه‌های معتبر متهم شناخته شدند.

"لافلین" از قاضی دادگاه بوستون بابت عملکرد غیرقانونی‌اش برای کمک به امتیازات غیرمنصفانه دخترانش در روند ورود به دانشگاه‌های معتبر عذرخواهی کرد.

قاضی این پرونده "لافلین" و همسرش را از جمله افرادی دانست که در رسوایی پر سر و صدای والدین ثروتمندی که از رشوه دادن و تقلب برای فرستادن فرزندانشان به دانشگاه‌های برتر استفاده می‌کردند، نقش داشتند.

این هنرپیشه که به یکی از چهره‌های مشهور این رسوایی بزرگ تبدیل شده است، بیان کرد: "من حقیقتا و عمیقا متاسف هستم و باید با عواقب کارم رو به رو شوم و این اشتباه را جبران کنم."

قاضی این پرونده همچنین "لافلین" و همسرش را به ترتیب به پرداخت جریمه نقدی ۱۵۰ هزار دلار و ۲۵۰ هزار دلار و همچنین سپری کردن  ۱۰۰ و ۲۵۰ ساعت خدمات اجتماعی محکوم کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها