{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

معاون رییس جمهوری برزیل از دی کاپریو خواست شخصا به برزیل بیاید و وضعیت آمازون را از نزدیک مشاهده کند.

 بازدید ستاره سینما از جنگل‌+عکس

همیلتون مورائو معاون رییس جمهوری برزیل از لئوناردو دی کاپریو بازیگر مشهور جهان درخواست کرد شخصا از آمازون دیدن کند تا واقعیت شرایط آنجا را مشاهده کند. این درخواست به دنبال انتقادهای گسترده از دولت برزیل به دلیل نابودی بزرگترین جنگل های بارانی دنیا ارائه شده است.

سایت هنر و تجربه نوشت، مورائو از دی کاپریو که یکی از فعالان محیط زیست است خواسته تا شخصا او را در سفری به بخش دوردست غرب آمازون در نزدیکی شهر سائو گابریل همراهی کند.او در این باره گفت: «می‌خواهم از یکی از تازه ترین منتقدانمان لئوناردو دی کاپریو دعوت کنم که همراه من به سائو گابریل بیاید تا یک سفر هشت ساعته از میان جنگل داشته باشیم. او باید قبول کند آمازون یک زمین مسطح نیست و بهتر درک کند که اتفاقات در این منطقه وسیع چگونه رخ می‌دهد».

نماینده های دی کاپریو به طور فوری به این درخواست پاسخی نداده‌اند.در ماه جولای گذشته دی کاپریو در توییتی از ممنوعیت ۱۲۰ روزه دولت برزیل در قبال آتش سوزی در آمازون تمجید کرده بود.

سال گذشته اما رئیس جمهور راست‌گرای برزیل، دی کاپریو را به خاطر کمک‌های مالی اش به آمازون متهم به آتش افروزی و تفرقه افکنی کرده بود اتهامی که دی کاپریو آن را رد کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها