{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

باربد بابایی بازیگر، مجری و خواننده متولد 20 شهریور 1357 در تهران است. وی از حدود سال 77 حضور در دنیای هنر را تجربه کرد.

باربد بابایی بازیگر، مجری و خواننده متولد 20 شهریور 1357 در تهران است.به نظر میرسد این مجری جوان کشورمان سال 79 یا 80 زندگی مشترکش را آغاز کرد.این مجری برای اولین بار عکس از خود در کنار دخترانش را به اشتراک گذاشته است.
او در این برنامه گفت که زمانی که 23 داشت ازدواج کرد و 18 سال است ازدواج کرده و با این حساب به نظر میرسد این مجری جوان کشورمان سال 79 یا 80 زندگی مشترکش را آغاز کرد. حاصل این ازدواج  یک دوقلو به نام آیلین و شایلین است که احتمالا سال 81 متولد شده اند و باربد بابایی پدر جوانی است که دیدن او در کنار فرزندانش قطعا تعجب برانگیز است.
حالا او برای اولین بار عکس از خود در کنار دخترانش را به اشتراک گذاشته است.
او با انتشار این عکس نوشت:
باربد بابایی
از زمانی که ۱۸ ثانیه شون بود تا الان که ۱۸ سالشون شده بزرگترین نعمت و رحمت و محبت خداوند در زندگی من جاری شده مطمئنم خدا خیلی من و دوست داشته که این دو تا فرشته رو به من داده ، هر وقت روزگار بهم سخت گرفته به دخترام نگاه کردم و چنان انرژی گرفتم که روزگار و ضربه فنی کردم از همسرم ممنونم که سالهاست مراقب ما سه تاست و بزرگترین آرزوی زندگیم خوشبختی و عاقبت به خیری بچه هامه . دخترای گلم تولد ۱۸ سالگیتون مبارک الهی شاد باشید همیشه دوستتون دارم 
پ.ن: برای همه بچه های سرزمین مادریم ایران آرزوی خوشبختی دارم
 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها