{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مشتری‌ای که منتظر دریافت یک بسته پستی بود با باز کردن آن دچار شوک شد.

بسته پُستی چندش آوری که مشتری دریافت کرد!+عکس
حتما حس و حال لحظه دریافت بسته پستی‌ای را که به صورت آنلاین سفارش داده اید و بالخره به دست شما رسیده است می‌دانید. اما این خوشحالی برای یک مرد اهل نیویورک آمریکا دوام زیادی نیاورد و حتی تبدیل به منظره‌ای منزجرکننده شد.
این مرد که به صورت آنلاین از شرکت Nike خرید کرده بود پس از دریافت بسته و بازکردن آن با صحنه‌ای باورنکردنی مواجه شد. یک بسته که در داخل آن چند کرم در حال جولان بودند.
«بِن اسمیته»، تصاویری از این بسته پستی عجیب را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد. او با انتشار این تصاویر در فیسبوک نوشت: «من تعدادی لباس از شرکت نایک سفارش دادم و دیروز این بسته را تحویل گرفتم. بسیار غافلگیرکننده و شرم آور بود که بسته‌ای حاوی کرم را تحویل گرفتم. بله، کرم‌های ترسناک و چندش آور.»
بنا به ادعای آقای اسمیته، کرم‌ها کاملا زنده بودند و در باکس جولان می‌دادند. او در گفتگو با نیویورک پست گفت: «من تابحال چنین چیزی را نشنیده بودم. بسیار شوکه شدم و حتی چیزی نمانده بود دچار تهوع شوم.»
بنا به گفته آقای نایک او پس از خلاص شدن از دست کرم‌ها تلاش کرد تا با بخش خدمات مشتری شرکت نایک تماس بگیرد، اما ظاهرا جواب آن‌ها ناامید کننده بود. او در این باره به NBC NEWS گفت: «جواب آن‌ها برای من قانع کننده نبود بنابراین... تصمیم گرفتم این تجربه را با مردم در میان بگذارم و منتظر بازخورد آن‌ها باشم.»
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها