{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ورزشکار آملی با خم کردن 110 میله گرد با گردن، نامش را در سازمان رکورد‌های ورزشی جهانی ایمارو ثبت کرد.

مرد ایرانی ۱۱۰ میله گرد را با گردن خم کرد +عکس
ورزشکار آملی با خم کردن 110 میله گرد با گردن، نامش را در سازمان رکورد‌های ورزشی جهانی ایمارو ثبت کرد.این ورزشکار که به انجام کار‌های سخت علاقه دارد، گفت: به عشق مولا علی و علاقمندی به ثبت نام ایران در سازمان رکورد‌های ورزشی جهانی ایمارو این اقدام را انجام داده است.

سامان قلی‌پور ملکشاه که در رشته‌های باستانی و رزمی چندین نشان قهرمانی کشور و بین المللی را در کارنامه ورزشی خود دارد، در حضور نماینده و داوران ثبت رکورد‌های ورزشی جهانی ایمارو، ۱۱۰ میله گرد ۱۸۰ کیلوگرمی را با گردن خم کرد و نامش در سازمان رکورد‌های ورزشی جهانی ایمارو ثبت شد.

  • این ورزشکار که به انجام کار‌های سخت علاقه دارد، گفت: به عشق مولا علی و علاقمندی به ثبت نام ایران در سازمان رکورد‌های ورزشی جهانی ایمارو این اقدام را انجام داده است.

قلی پور ملکشاه افزود: خدا را شاکرم که موفق شدم این رکورد را به ثبت برسانم و با مشکلاتی که اخیرا برای من رخ داده بود توانستم دل مردم شهر و استانم را شاد کنم.

او ابراز امیدواری کرد تا ۱۰ ماه آینده یک دستگاه خودروی پراید را با گردن خود بلند و جابجا کند.

این ورزشکار اردیبهشت ماه سال ۹۸ نیز رکورد حرکت دادن و چرخاندن کباده ۵۳ کیلوگرمی روی سر نامش را سازمان ثبت رکورد‌های ورزشی جهانی ایمارو ثبت کرده بود

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها