{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک مسافر با ایستادن در عقب اتوبوس در حال حرکت صحنه ای دلهره آور را در اتوبان رقم زد.

صحنه ای وحشتناک از رفتار یک شهروند در اتوبان! +عکس
ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام احمقانه یک مسافر در یکی اتوبان‌های آمریکا را به تصویر می‌کشد. این مسافر که هویتش مشخص نشده با ایستادن در عقب یک اتوبوس در حال حرکت صحنه‌ای دلهره آور را در این اتوبان در مقابل چشمان وحشت زده رانندگان و دیگر مسافران رقم زد.
YvdMTedPWpWC
یکی از رانندگان که با خودروی خود در حال رانندگی در این اتوبان بود با تلفن همراهش ویدئویی از این صحنه تهیه کرد. در این ویدئو صدای این راننده که با دیدن این صحنه دچار شوک شده است شنیده می‌شود. در این ویدئو صدای این راننده شنیده می‌شود که می‌گوید: «این مرد شوخی می‌کند؟ ما در اتوبان هستیم!»
سرعتی که بر روی اسکرین ویدئو توسط این راننده نوشته می‌شود سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت را نشان می دهد. این مرد همچنین مدعی شد که ساعت وقوع این حادثه ۲.۲۵ دقیقه به وقت محلی روز سه شنبه و در شهر نیویورک بوده است.
پس از انتشار این ویدئو «آندره بِرمَن»، یکی از مسئولان حمل و نقل کلانشهر نیویورک در گفتگو با نیویورک پست اقدام این مرد ناشناس را اقدامی احمقانه و قلمداد نامید که نباید هرگز تکرار شود. هنوز مشخص نیست آیا این مرد خاطی توسط پلیس نیویورک شناسایی شده است.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها