{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

انس مروه ( فرزند هشام عبداللطیف مروه از رهبران معارض سوری) و همسرش، با پرداخت رقمی نزدیک به ۱۰۰.۰۰۰ دلار ، یکی از مجلل ترین مراسم‌های تعیین جنسیت فرزند در جهان را در برج خلیفه دبی برگزار کردند.

«انس مروه» پسر هشام مروه معارض سوری و عضو به اصطلاح «ائتلاف ملی سوریه» و عضو کمیته تدوین قانون اساسی جدید سوریه، در اقدامی عجیب احساسات مردم کشورش را جریحه دار کرد.

این زوج سوری که در کانادا زندگی می کنند به دبی سفر کرده و برای این جشن که هزینه یک دقیقه از آن 95 هزار دلار اعلام شده است، اقدام کردند.

پدر انس مروه معاون رئیس ائتلاف معارض سوری و عضو کمیته قانون اساسی سوریه است.

مروه همراه با همسرش تصمیم گرفت که نوع جنین بر روی برج خلیفه که مرتفع ترین برج جهان است، به صورت لیزری حک شود تا به اصطلاح تمام دوستانش را غافلگیر کند.

این مراسم مجلل و پرهزینه خشم کاربران و فعالان سوری را برانگیخت و آن را با اوضاع اسفبار مردم سوریه که روز به روز با فقر و تنگدستی و عدم وجود امنیت دست به گریبان هستند، مقایسه کردند.

فعالان سوری با انتقاد از هشام مروه و پسرش به خاطر فساد مالی گفتند که این اقدام در زمانی انجام شده که مردم اردوگاههای شمال سوریه با فقر و گرسنگی مواجهند.

کاربران سوری تاکید کردند که انس مروه بدون توجه به مشکلات مردم سوریه که به خاطر سیاست‌های آمریکا مانند قانون سزار با فقر دست و پنجه نرم می کنند، بزرگترین جشن تعیین جنسیت جنین همسرش را در دبی برگزار کرد.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها