{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محمدجواد آذری جهرمی با انتشار این عکس نوشت: آقایون معمولا بیشتر از خانم‌ها و بچه‌ها از خونه بیرون میرن. حالا که نگرانی از شیوع بیماری به بهانه‌های قبلی آقایون اضافه شده تا روز‌های تعطیل تو خونه بمونند و استراحت کنند.

محمدجواد آذری جهرمی و خانواده در حال تفریح+عکس
محمدجواد آذری جهرمی با انتشار این عکس نوشت: آقایون معمولا بیشتر از خانم‌ها و بچه‌ها از خونه بیرون میرن. محمدجواد آذری جهرمی گفت:حالا که نگرانی از شیوع بیماری به بهانه‌های قبلی آقایون اضافه شده تا روز‌های تعطیل تو خونه بمونند و استراحت کنند.محمدجواد آذری جهرمی با انتشار این عکس نوشت: آقایون معمولا بیشتر از خانم‌ها و بچه‌ها از خونه بیرون میرن. حالا که نگرانی از شیوع بیماری به بهانه‌های قبلی آقایون اضافه شده تا روز‌های تعطیل تو خونه بمونند و استراحت کنند.

 

برای اینکه از این دسته آقایون نباشم، صبح #باخانواده زدیم به طبیعت. رفتیم تا هراز و برگشتیم.

 

یکجا ایستادیم برای بچه‌ها بستنی بخرم، مغازه‌دار‌ها پرسیدند: چقدر شبیه این وزیر جوونه هستی، گفتم همینطوره، خیلی‌ها بهم همین رو میگن؛ اما خوب اون‌ها از من زرنگتر بودند و اسمم رو از روی کارت بانکیم خوندند
همینطور که مراقب سلامتی جسمی خانواده هستیم، باید مراقب سلامتی روح و روانشون هم بود تا پرانرژی بمونند. همیشه کنار خانواده شاد باشین.
پ. ن: ماسک‌هامون رو‌موقع عکس گرفتن برداشتیم

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها