{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصاویری از زن ۹۰ ساله‌ای که در حال رصد اخبار با لپ تاپ شخصی خود است مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

مهارت جالب مادربزرگ ۹۰ ساله در استفاده از لپ تاپ!/عکس
تصاویری از یک زن ۹۰ ساله هندوستانی در حال کار با لپ تاپ مورد توجه کاربران اینترنت قرار گرفته است. در این تصاویر «ماری ماتیوز» در حال خواندن اخبار با کمک لپ تاپ شخصی خود دیده می‌شود. پس از آنکه «آرون توماس»، نوه این زن تصاویری از مادربزرگش را در شبکه‌های اجتماعی ردیت منتشر کرد بلافاصله این تصاویر تبدیل به سوژه‌ای داغ شد.
آرون با انتشار چند عکس از مادربزرگش که او را در حال کار با لپ تاپ نشان می‌داد نوشت: «مادربزرگم که ۹۰ سال سن دارد کار با لپ تاپ را یاد گرفته که می‌تواند با کمک آن اخبار را از سایت‌های مختلف پیگیری کند. من فکر می‌کنم خواسته او برای پذیرش و انطباق با تغییرات واقعا قابل توجه باشد.»
خانم ماتیوز در دهه ۱۹۳۰ به دنیا آمده است؛ زمانی که لپ تاپی وجود نداشت و مردم اخبار را از طریق روزنامه‌ها و مجلات دنبال می‌کردند. او حالا در نهمین دهه از زندگی خود مهارت کار با لپ تاپ را فراگرفته که به او کمک می‌کند تا به تازه‌ترین اخبار جهان از طریق اینترنت دسترسی داشته باشد.
این تصاویر حدود ۸۰۰۰ بار لایک شد و صد‌ها کامنت تمجید را دریافت کرد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: آفرین به این مادر سالخورده. یادگیری و انطباق خود با تغییرات در هر سن و سالی ممکن نیست، اما این زن این کار را انجام داد.
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها