{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

این عکس شخصی توسط عکاس آن لو رفته و پخش شده است که حامد کمیلی هر چند از عکاس شکایت و او را محکوم کرده است ولی در نهایت باعث این شده که حامد کمیلی برای رهایی از حواشی اعلام کند که قرار است با تینا آخوند تبار ازدواج کند و در زمان گرفتن این عکس این دو به هم محرم بوده اند. سید حامد کمیلی در ۱۴ تیر سال ۱۳۶۱ در اصفهان به دنیا آمد.

tGuUYQcscLIw

این بازیگر قد بلند (قد : ۱۸۲) کارش را با تئاتر در اصفهان شروع کرد و آن را در تهران ادامه داد.

در رشته تئاتر از شاگردان فریدون خسروی و گلاب آدینه بوده‌است. او برندهٔ جایزهٔ بهترین بازیگر ازجشنواره تئاتر فجر می‌باشد، که جایزه اش را از دست علی نصیریان دریافت نموده‌است. کمیلی پیانو و تار نیز می‌نوازد. اطرافیانش از او به عنوان انسانی پاک ساده و صمیمی یاد می‌کنند.

در زمینهٔ روانشناسی مطالعات زیادی دارد. بسکتبال هم بازی می‌کند. شرط اصلی حامد کمیلی برای ازدواج نقش آفرینی او در دو سریال ((به دنیا بگویید بایستد)) و ((پرواز در حباب)) از او چهره  شناخته شده و محبوبی در بین طرفداران سریال های تلویزیونی ساخت.با این دو سریال اسم او خیلی زود بر سر زبانها افتاد. بازیگر جوانی که به خوبی از عهده نقش هایش برآمده و با بازی تاثیر گذارش جایگاه ویژه ای در بین هواداران تلویزیون پیدا کرده. حامد کمیلی و سحر قریشی بازی او در سریال تلویزیونی اغماء در کنار بازیگران بزرگ سینما و تلویزیون آن هم در چند نقش نشان از توانمندی های بالای او دارد حامد کمیلی بازیگر جوانی است که ۵۰ نکته خصوصی این شماره را به او اختصاص داده ایم.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها