{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ماجرای جالب ازدواج پوریا پورسرخ با سحر قریشی.

ازدواج پوریا پورسرخ با سحر قریشی لو رفت! +عکس

 یک عکس از سحر قریشی با پوریا پورسرخ جنجال جدید به پا کرده است . پوریا پورسرخ نیز که خبر  ازدواج  خود را در صداوسیما در ویژه برنامه  شب عید  مطرح کرد باعث به وجود امدن شایعاتی در مورد ازدواج او با سحرقریشی شد اما این عکس قدیمی و مربوط به تولد سحر قریشی در کافه رستوران پوریا پورسرخ بوده و ارتباطی با زادواج این دو هنرمند ندارد.

سحر قریشی بازیگر مشهور سینما که 29 ساله شد ، عکسی زیبا را در اینستاگرام خود منشر کرد  . پوریا پورسرخ سوپر استار سینمای ایرانی به مناسبت جشن تولد 29 سالگی سحر قریشی برای او در کافه رئال جشن تولدی برگزار کرد . به گزارش  ایران  ناز سحر قریشی ستاره ی  سینمای ایران  در مورد  تولد  در اینستاگرام خود نوشت:

پوریا پورسرخ برای سحر قریشی تولد گرفت + فیلم و عکس

 

خدایا ممنونم سپاس فراوان از همه ى عزیزانم، از اینکه در بهترین روز زندگیم کنارتون بودم و همراهم هستین

هزاران بار خدا را شاکرم ممنونم از همکار با معرفتم آقا پوریا پور سرخ که در کافه رئال پذیراى ما بود

بیوگرافی و عکس های جدید پوریا پورسرخ

  • نام :پوریا
  • نام خانوادگی :پورسرخ
  • تاریخ تولد :1356/4/4
  • محل تولد :تهران
  • تاهل :مجرد 
 

زندگی شخصی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ متولد ساعت 4 صبح روز چهارم تیرماه 1356 در محله جردن تهران میباشد. او فرزند اول  خانواده  است و دو خواهر و یکبرادر کوچکتر از خود دارد که هر سه نفر انها  دانشجو  هستند. مادرش  معلم  زبان است و پدرش بازنشسته شرکت  نفت  می باشد.

پورسرخ بعد از اخذ مدرک  کارشناسی ارشد  مدتی را برای کار به خارج از کشور رفت و همزمان به تحصیل هم ادامه داد. وی که دکتری  فیزیولوژی  گیاهی است قبل از شروع فعالیت هنری در سینما به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله دنیای جوانان مشغول به کار بود و همزمان در یک شرکت تبلیغاتی در  دبی  نیز فعالیت می کرد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها