{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محسن افشانی با اجرای برنامه «سلام بهار» وارد فعالیت هنری شد. سریال «ترانه مادری» سکوی پرتاب محسن افشانی به دنیای شهرت بود.

لاو ترکوندن محسن افشانی با ریحانه پارسا+عکس

محسن افشانی با اجرای برنامه «سلام بهار» وارد فعالیت هنری شد. سریال «ترانه مادری» سکوی پرتاب محسن افشانی به دنیای شهرت بود. اجرای «ماه عسل» در سال ۸۷ ایستگاه بعدی محسن افشانی در فعالیت کاری‌اش بود اما سرنوشت خوبی پیدا نکرد و از اوسط کار احسان علیخانی به این برنامه بازگشت که بعدها باعث دلخوری افشانی هم شد.پ

در این عکس محسن افشانی در اینستاگرام از لایو خود با ریحانه پارسا خبر داده و از غم و ناراحتی او پرده برداشته است.

676a3943-4271-4485-a64a-73ea3142b1dd

از آن سال به بعد وی در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی زیادی از جمله شوق پرواز، ساختمان ۸۵، کلانتر، سایه روشن، گشت ارشاد، گناهکاران و…. ایفای نقش کرد اما موفقیت بازی در سریال ترانه مادری برای او تکرار نشد.
محسن افشانی تجربه کارگردانی در فیلم‌های ماشین قشنگم، سه خط موازی و جواد و فرشته را نیز دارد.

چند سال قبل محسن افشانی در برنامه باربد بابایی درباره علت ازدواج نکردنش متاثر شد و گریه کرد. وی گفت که در گذشته تجربه تلخی در این باره داشته است. بعد از این ماجرا خانمی کلیپی را منتشر کرد و بیان کرد که عشق از دست رفته محسن افشانی بوده است که با تکذیب شدید این بازیگر همراه شد.
 
بعد از این حواشی، سفر استانبول، انتشار تصویر عجیب در استوی‌ و تهدیدهای وی جنجال‌هایی بود که با این بازیگر همراه شد. سرانجام محسن افشانی در آذر ماه سال ۹۶ خبر ازدواجش را علنی کرد و گفت همان شخصی که به یادش روی آنتن زنده گریه کرده، همسر فعلی‌اش است.
 
حتما نام ساشا سبحانی را شنیده‌اید، آقازاده‌ای که با پست انتقادی صدرالساداتی از زندگی لاکچری فرزندان مسئولان بر سر زبان‌ها افتاد. بعد از این پست برخی سلبریتی‌ها انتقادات زیادی به ساشا سبحانی کردند، وی هم در واکنش به آنها رازهای زندگی برخی‌هایشان را افشا کرد تا نوبت به محسن افشانی رسید. اما ماجرای افشانی با دیگران تفاوت داشت زیرا طبق تصاویری که منتشر شده بود گویا این دو نفر با هم دوستی داشته‌اند.
 
ساشا سبحانی تصاویر و ویدئوهایی خصوصی از محسن افشانی و همسرش در فضای مجازی منتشر کرد. این بازیگر در پاسخ به اقدامات ساشا سبحانی گفت که تمام زندگی ساشا سبحانی قرض است و نام بردن از سلبریتی‌ها برای افزایش فالوورها و کسب درآمد از طریق تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی است. دعوای این دو نفر به رو کردن مدرک از یکدیگر کشید ولی بعد از مدتی به دلیل نبودن ساشا سبحانی در ایران این سر و صداها خاتمه یافت.

تابستان سال ۸۷ بود که سریالی به نام ترانه مادری روی آنتن شبکه سه رفت. بازیگر جوانی، با چشمان رنگی که نقش بچه درسخوان را در این سریال بازی می‌کرد خیلی زود مورد توجه قرار گرفت؛ این هنرپیشه کسی نبود جز محسن افشانی.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها