{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سحر قریشی در 6 دی ماه سال 1366 در تهران چشم به جهان گشود.

سحر قریشی  در 6 دی ماه سال 1366 در تهران چشم به جهان گشود.  سحر قریشی  بازیگر تلویزیون و سینما می باشد.سحر قریشی   یک برادر دارد و طرفدار دو آتیشه استقلال است.  سحر قریشی  دوست دارد به اوج برسد و این آینده درخشانی را برای خود پیش بینی میکند.

برای  سحر قریشی  نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . سحر قریشی حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

 سحر قریشی

 

سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، که طلاق گرفتند ورابطه اش با امید علومی و مهدی طارمی فوتبالیست معروف جنجالی شد. 

ازدواج اول و جدایی سحر قریشی

سحر-قریشی-و-همسر-سابقش

سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، این دو مدتی قبل  طلاق  گرفتند.

 

ماجرای  ازدواج  دوم سحر قریشی و امید علومی

سحر-قریشی-و-همسرش

سحر قریشی چندی قبل در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت  محرم  برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

ماجرای لو رفتن تصاویر چه بود؟

 سحر قریشی

سحر قریشی اخیرا با لو رفتن تصاویری که نشان میداد با مهدی طارمی در ارتباط بوده است، خبر ساز شد. گویا یک بازیگر تازه‌کار که از دوستان سحر قریشی بوده متهم است به لو دادن تصاویر خصوصی این بازیگر و مهدی طارمی.

سحر قریشی که عکس‌هایش با مهدی طارمی لو رفت و برایش حاشیه‌های فراوانی درست شد، در شبکه‌های اجتماعی متنی را به اشتراک گذاشت که می‌تواند از ماجرای لو رفتن عکس‌ها رمزگشایی کند.

 سحر قریشی

این بازیگر نوشت: «زخم‌های امروزمان جواب لطف‌هایی است که چشم بسته به دیگران کردیم... مراقب آدم‌های کوچک اطراف‌تان باشید. آن‌ها با شما دنیای‌شان را می‌سازند و چیزی برای از دست دادن ندارند، چون به خدا ایمان ندارند.»

 سحر قریشی

بعضی‌ها تصور کردند این متن متلک به طارمی است، اما به‌نظر می‌رسد قریشی به دوستی طعنه زده که تصاویر را لو داده است. گویا یک بازیگر تازه‌کار که از دوستان نزدیک سحر بوده و حالا دیگر ردی از او در صفحه قریشی نیست، متهم است به لو دادن تصاویر خصوصی این بازیگر و مهدی طارمی...

 سحر قریشی

درباره این بازیگر گفته می‌شود او با یکی از بازیکنان فعلی  پرسپولیس  در ارتباط بوده و مدت کوتاهی هم دوست صمیمی سحر قریشی بود، به حدی که حتی به اپل‌آی‌دی او دسترسی داشته است!

 سحر قریشی

 سحر قریشی

 سحر قریشی

 
 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها