{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فرهاد مجیدی

عکسی جدید از فرناز مومنی همسر سابق فرهاد مجیدی بعد از طلاق منتشر شده است.

فرهاد مجیدی از همسر اولش فرناز مومنی جدا شده است.در ادامه تصویری از همسر سابق فرهاد مجیدی را مشاهده خواهید کرد.فرهاد مجیدی متولد 13 خرداد 1355 در تهران ، فوتبالیست سابق است.فرهاد مجیدی 177 سانتی متر قد دارد.اصالت خانوادگی فرهاد مجیدی مازندرانی و قائم شهری است اما در تهران به دنیا آمده است.فرهاد مجیدی از کودکی عاشق فوتبال بود به همین خاطر با اینکه مادر فرهاد مجیدی مخالف بود از تیم های پایه در تیم صنایع نظامی پارچین با حمایت پدرش شروع به بازی کرد.

فرهاد مجیدی

عکس هایی از فرهاد مجیدی و همسر دومش

فرهاد مجیدی بعد از پیوستن به الغرافه با یک خانم ازدواج کرده و عکسی از وی در رسانه ها منتشر شده است.

شایعه ازدواج با مژده لواسانی

به تازگی شایعه ای درباره ازدواج وی با مژده لواسانی در اینستاگرام منتشر شده که دروغ و تکذیب شد و  مجری  محجبه اعلام کرد که این صفحه فیک است و من صفحه ای به این نام ندارم.

وی گفت از عاملان این دورغ و شایعه شکایت می کند و باید محکوم و تنبیه شوند تا چنین شایعات بی اساسی را علم نکنند و با آبروی مردم بازی نکنند.

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی

فرناز مومنی همسر اول فرهاد مجیدی

وی با  فرناز مومنی ازدواج کرد و دارای دو فرزند دختر به نام  تیام  و یک پسر به نام  امیر بردیا  دارد.این زوج بعد از چند سال از هم جدا شدند.

;v_kh

نحوه آشنایی با فرناز مومنی

سلفی-های-منشوری-بازیکنان-تیم-ملی-فوتبال (2)

همسر اولش در یکی از آژانس های هواپیمایی کار می کرد که با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

5PV42SghA0uy

فرزندان فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی

از باشگاه ها تا خداحافظی فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی دوران فوتبال خود را با تیم فوتبال صنایع پارچین که محل زندگی خود و کار پدرش در آنجا بود شروع کرد. نخستین تیم رسمی که فرهاد مجیدی در آن بازی کرد، تیم جوانان کشاورز بود. او بعد از مدتی بازی در این تیم به جوانان بهمن پیوست. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به طور قرضی برای بازی در مسابقات استانی به تیم پارچین بازگشت. بعد از 8 ماه حضور قرضی در تیم پارچین تیم بهمن بار دیگر خواستار او شود و دوباره به این تیم بازگشت.

farhad-majidi-01

در تیم های باشگاهی راپیدوین اتریش و العین امارات  و بهمن کرج و الوصل امارات و الغزافه قطر و الاهلی امارات و النصر امارات نیز توپ زده است.وی در سال ۹۲ از فوتبال خداحافظی کرد.

استقلال و خداحافظی

بعد از الوصل مدتی در الاهلی امارات و سپس سال 85 به النصر رفت تا اینکه تابستان 86 با بازگشت علی فتح الله زاده بعنوان مدیرعامل ، دوباره به استقلال بازگشت.

فرهاد باز هم در نیم فصل سال 91 – 90 به تیم الغرافه قطر رفت و در نهایت با وجود پیشنهاد بازی در 7 مهر ماه 1391 با انتشار نامه ای از فوتبال خداحافظی کرد

اما این بازیکن 81 روز پس از خداحافظی در 28 آذر 91 با قرارداد 1/5 ساله به استقلال بازگشت و سرانجام 7 آبان 1392 بعد از تعویض با نیکبت واحدی به آغوش امیر قلعه نویی رفت و با زدن دور افتخار رسما از زمین فوتبال وداع کرد

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 
  • ناشناس ارسالی در

    زن دومش چقدر زشته
    زن اولش خیلی خوشگله

دیگر رسانه‌ها