{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

محسن افشانی در توئیت اینستاگرام خود به ریحانه پارسا حمله کرد.

 رابطه غیر اخلاقی امیر تتلو و ریحانه پارسا از زبان محسن افشانی لو رفت! در پی انتشار ویدئو کشف حجاب  ریحانه پارسا  در لایو اینستاگرام،  محسن افشانی  با انتشار چند توئیت به عملکرد زشت او تیکه انداخت.ریحانه پارسا  در اسفند 1377 در تهران متولد شد.

 

محسن افشانی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا  در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است.

ریحانه پارسا  دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است و کار هنری خود را از همان تئاتر هنرستان سوره آغاز کرد.او با بازی در سریال پدر در نقش دختری به نام لیلا در کنار سینا مهراد، لعیا زنگنه و مهدی سلطانی به شهرت رسید.

به گفته خودش از بین 250 داوطلب این نقش انتخاب شده است و از این بابت بسیار خوشحال است.  ریحانه پارسا  به غیر از  بازیگری  در رشته  عکاسی  هم فعالیت دارد و به خواندن کتاب هایی با مضمون روانشناسی و طراحی صحنه علاقه مند است.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا  بازیگر  نقش لیلا بعد از پایان سریال در صفحه اینستاگرامش هر عکسی که مرتبط با سریال پدر بود را حذف و مجموعه‌ای عکس منتشر کرد که در آن اسپانسری مشخص دارد و عکس‌ها در جهت تبلیغات اسپانسر است.

بارزترین وجه عکس‌های جدید  ریحانه پارسا  ظاهر متفاوت او با تصویری است که در سریال پدر از او به نمایش گذاشته شده بود، مخاطبان به این تغییر واکنش نشان دادند. طبق معمول 2 طیف موافق و مخالف شکل گرفت و با توجه به زمزمه ساخت ادامه سریال پدر این پرسش مطرح گشت که آیا با این ظاهر جدید در سری بعدی پدر (پدر2) او باز می‌تواند به ایفای نقش بپردازد یا  ممنوع التصویر  خواهد شد؟

واکنش گروه سازنده سریال به این اتفاق انتشار عکسی از ریحانه پارسا  در صفحه اینستاگرام سریال پدر بود با این کپشن: « ما عاشق نقش‌ها می‌شویم نه نقش‌پردازان » و به شکلی تلویحی خبر از کنار گذاشته شدن این بازیگر دادند.

ریحانه پارسا

در مقابل  ریحانه پارسا  هم با انتشار عکسی از تهیه کننده و کارگردان سریال در اینستاگرامش نوشت: من دستِ شمارو می‌بوسم، من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم، من،  ریحانه پارسا  دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه ی سریال پدر هست( این رو هیچ وقت یادش نمیره) از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرقِ زیادی با تصویرِ این ماه های اخیر داره بی هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده است و صرفا توجیهی است که ریحانه پارسا هیچ شباهت(ظاهری)به لیلای دیده شده نداره"و اما ماجرای ازدواج پر حاشیه و جنجالی  ریحانه پارسا  با  مهدی کوشکی  ،او چند ماه پیش در اواخر سال گذشته، در شیوع ویروس کرونا در کشور خبر ازدواج خود را با  مهدی کوشکی   بازیگر  و  کارگردان  رسانه ای کرد.

لازم به ذکر است که  مهدی کوشکی  قبلا 2 بار ازدواج کرده بود وصاحب یک فرزند است و 17 سال از  ریحانه پارسا  بزرگ تر است.

ریحانه پارسا

ازدواج  ریحانه پارسا  و  مهدی کوشکی  باعث واکنش های کنایه آمیز از سوی برخی از بازیگران برای آن ها  شد. با این حال  ریحانه پارسا  و  مهدی کوشکی  همواره عکس های دو نفر و عاشقانه خود را در فضای مجازی قرار می دادند و در این مدت سوژه بسیاری از رسانه ها شده بودند وحتی در برخی از اظهار نظرهای خود جنجال آفرین شده و واکنش های منفی دریافت می کردند.

حدود 2 ماه پیش ازدواج این زوج هنری به بن بست رسید و  ریحانه پارسا  و  مهدی کوشکی  عکس های یکدیگر را از صفحه اینستاگرام خود پاک کردند و در نهایت یک بعد از ظهر تابستانی  ریحانه پارسا  با انتشار ویدئویی از خود مهر تائید برخبر جدایی خود زد و در آخر برای  مهدی کوشکی  آرزوی سلامتی کرد.

ریحانه پارسا

بعد از جدایی  ریحانه پارسا  و  مهدی کوشکی  از یکدیگر ویدئویی از روزبه بمانی خواننده سرشناس کشورمان با ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شد و همه بر این باور بودند که بمانی عشق جدید  ریحانه پارسا  است. اما این هنرمند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش این خبر را تکذیب کرد و اعلام داشت ، از شخصی که این ویدئو را منتشر کرده است، شکایت کرده است و ادعا کرد که شخص خاطی قصد داشته است در مقابل این ویدئو از او اخاذی کند.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها