{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

استاد محمدرضا شجریان خواننده پر آوازه کشور پس از تحمل یک دوره بیماری عصر روز پنجشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۹ به دیار باقی شتافت.

استاد محمدرضا شجریان خواننده پر آوازه کشور پس از تحمل یک دوره بیماری عصر روز پنجشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۹ به دیار باقی شتافت.محمدرضا شجریان نخستین بار با فرخنده گل افشان ازدواج کرد و صاحب ۴ فرزند با نام‌های راحله، افسانه، مژگان و همایون شد. محمدرضا شجریان در سال ۱۳۷۰ از این بانو جدا شد و یک سال بعد با خانم کتایون خوانساری ازدواج کرد.

kathy-shajarian-2

kathy-shajarian-instagram-1-601x511

بیوگرافی کتایون خوانساری همسر شجریان

کتایون خوانساری متولد سال ۱۳۴۴ خورشیدی در تهران است. پدر او بنیانگذار هنر گرافیک در ایران بود. مادربزرگ کتایون خوانساری خانم اشرف کاشانی از اولین زنان بازیگر تئاتر ایران بود که آثار زیادی از او به جا مانده است. مادر او زمانی که پانزده سال داشت نقش اول فیلم ضربت به کارگردانی ساموئل خاچکیان را بازی کرد و جایزه بهترین بازیگر نقش زن را در فستیوال مسکو به دست اورد او پس از ازدواج کار بازیگری را رها کرد.

کتایون خوانساری متولد ۱۳۴۴ در تهران ، طراح و نقاش ایرانی است. او فارغ التحصیل لیسانس زبان فرانسه در دانشگاه سوربن پاریس است که در دومین تجربه زناشویی خود با استاد شجربان ازدواج کرد و حالا یک فرزند پسر نیز دارد.

خانم خوانساری اولین بار در سال ۱۳۶۳ وقتی ۱۹ ساله بود با یک آقای ایتالیایی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام استفانی می باشد.

این زندگی اما بعد از به دنیا آمدن دخترشان به طلاق انجامید و سرپرستی "استفانی" به پدرش واگذار شد که حالا نیز در فرانسه زندگی می کند.

کتایون خوانساری سال ۱۳۷۱ وقتی ۲۶ ساله بود با استاد محمدرضا شجریان که او نیز از همسر اول خود طلاق گرفته بود ازدواج کرد.

ثمره این زندگی نیز یک پسر بنام رایان متولد ۱۹ مهر ۱۳۷۶ است.

خانم خوانساری اولین بار در سال 1363 وقتی 19 ساله بود با یک آقای ایتالیایی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام استفانی می باشد.

این زندگی اما بعد از به دنیا آمدن دخترشان به طلاق انجامید و سرپرستی استفانی به پدرش واگذار شد که حالا نیز در فرانسه زندگی می کند.

کتایون خوانساری سال 1370 وقتی 26 ساله بود با استاد محمدرضا شجریان که او نیز از همسر اول خود طلاق گرفته بود ازدواج کرد.

ثمره این زندگی نیز یک پسر بنام رایان متولد 19 مهر 1376 می باشد.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها