{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در طی بیش از ۲ دهه فعالیت مهران مدیری هیچ عکسی از همسر مهران مدیری دیده نشده است.

مهران مدیری از همسرش رونمایی کرد!+عکس

در نوشتار مربوط به بازیگرانی که عکسی از همسرشان وجود ندارد، گفتیم که در طی بیش از ۲ دهه فعالیت مهران مدیری هیچ عکسی از همسر مهران مدیری دیده نشده است و هیچ‌زمان هم خود مهران مدیری از این‌که چرا هیچ تصویری از همسرش نیست صحبتی نکرده است.

از دختر مهران مدیری و همچنین از پسرش تصاویری در سطح فضای مجازی وجود داشتند، اما از همسرش خیر. تا این‌که شایعه شد که چند وقت پیش مهران مدیری برای نخستین بار پرده از چهره‌ی همسرش برداشت. بر طبق شایعه ها تصویر زیر مربوط به همسر مهران مدیری در کنار خود مدیری است:

همسر مهران مدیری

در تصویر زیر دختر و پسر مهران مدیری را می‌بینید. چنان‌که گفتم تصویر این دو از قبل هم در فضای مجازی وجود داشت.

دختر و پسر مهران مدیری

دختر و پسر مهران مدیری

مهران مدیری متولد ۱۳۴۶ در تهران است. او با ساخت سریال‌های در دهه‌های ۷۰ و ۸۰ به تلویزیون راه یافت و توانست شهرتی فراگیر برای خود کسب کند. مهران مدیری آخرین فرزند خانواده‌اش است و از ۳ برادر بزرگ‌تر با نام‌های محسن، مسعود و مهرداد برخوردار است. در دهه‌ی ۶۰ به رادیو وارد شد و مدتی به گویندگی در رادیو پرداخت، اما نخستین بازیگری و کارگردانی‌اش را در دهه‌ی ۷۰ تجربه کرد.

از مشهورترین سریال‌هایی که مهران مدیری کارگردانی کرده و در آن‌ها به نقش‌آفرینی نیز پرداخته می‌توان به ساعت خوش، جنگ ۷۷، پاورچین، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، پاورچین، شب‌های برره، باغ مظفر، نود شب، مرد هزارچهره و دو هزارچهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، درحاشیه ۱ و ۲  و هیولا اشاره داشت.

 مهران مدیری این روزها بیش از هر چیزی نام‌اش با برنامه‌ی دورهمی گره خورده است. برنامه‌ی دورهمی برنامه‌ای‌ست که از نوروز سال ۱۳۹۵ تا کنون پخش می‌شود و اجرای آن بر عهده‌ی مهران مدیری است.

مدیری در سال 1372 با بازی در مجموعه طنز نوروز 72 وارد عرصه بازیگری شد و توانست به شهرت برسد، این مجموعه طنز در سال 1372 توسط داریوش کاردان ساخته شد و در ایام نوروز روی آنتن تلویزیون رفت و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد. فریبا متخصص، ارژنگ امیرفضلی و مرحوم داوود اسدی از دیگر بازیگران این سریال طنز بودند. 

 
 

مهران مدیری در همان سال با بازی در فیلم سینمایی دیگه چه خبر بازی در سینما را با فیلمی از تهمینه میلانی تجربه کرد.

مهران مدیری با بازی در سریال باغ گیلاس اولین نقش جدی اش را در تلویزیون بازی کرد و توانست مورد توجه مخاطبان قرار گیرد، این سریال در سال 1372 ساخته و در سال 1373 از تلویزیون پخش شد و با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو شد.

داستان باغ گیلاس زندگی دو برادر به نام های محسن با بازی مهران مدیری و امیر با بازی عبدالرضا اکبری را روایت میکند که یک باغ به آن ها به ارث رسیده و بخاطر اختلاف سلیقه در چگونگی استفاده از آن مقابل یکدیگر قرار میگیرند. جمشید مشایخی، نیکو خردمند و دانیال حکیمی از دیگر بازیگران این سریال هستند.

او در همان سال مجموعه طنز پرواز 57 را ساخت و قدم در دنیای کارگردانی گذاشت، این مجموعه تلویزیونی طنز در سال 1372 ساخته و در دهه فجر همان سال از شبکه اول سیما پخش شد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها