{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی در فضای مجازی پخش شده است که ریحانه پارسا در متروی ترکیه است.

عکسِ ناجور ریحانه پارسا در متروی ترکیه!

ریحانه پارسا با انتشار پستی در اینستاگرامش از دلتنگی و غم دوری خانواده اش پستی به اشتراک گذاشت.   ریحانه پارسا   متولد 4 اسفند 1377 در تهران، در کنار بازیگری از علاقمندان عکاسی و مدلینگ بوده. ریحانه پارسا بازیگری است که با ایفای نقش لیلای سریال پدر شهرت یافت . 

ریحانه پارسا   بعد از پخش سریال پدر تصاویری که وی از خود در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد انتقادات زیادی را برانگیخت . ریحانه پارسا  در جشن‌های مختلف سینمایی همچنان اصرار دارد با تیپ غیرمتعارف حاضر شود.  ریحانه پارسا  با  ادا و اطوارهای عجیب و غریب اش در جشنواره فیلم فجر جلب توجه کرده است

عکسی در فضای مجازی پخش شده است که ریحانه پارسا در متروی ترکیه است در زیر عکس را ببینید...

سحر

ریحانه پارسا در حال بنزین زدن در ترکیه

 آنچه دیگران میخوانند :
  • بهاره رهنما و بازیگران زن در مهمانی خصوصی + عکس دیده نشده
  • عکس لورفته از ریحانه پارسا در متروی ترکیه + عکس جنجالی
  • عکس لورفته از محمدرضا گلزار در کنار همسر فرهاد مجیدی طوفا به پاکرد + عکس
  • خوشگذرانی لاکچری سحر قریشی و دوستانش با تیپ نامتعارف + عکس
  • خوشگذرانی سحر قریشی و دوستانش در فضای مجازی غوغا به پاکرد + عکس

شغل ریحانه پارسا در ترکیه

ریحانه پارسا  که اخیرا در ترکیه زندگی می کند، با انتشار یک استوری آمادگی خود را برای انتشار تبلیغات در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد.

با این اقدام که نشان می دهد  ریحانه پارسا  به دنبال درآمد مالی در ترکیه است او کلاس خودش در بازیگری را پایین آورد و نشان داد بدون برنامه به ترکیه رفته است.

51iCSCSp7z0P

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است.ریحانه پارسا دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است و کار هنری خود را از همان تئاتر هنرستان سوره آغاز کرد.او با بازی در سریال پدر در نقش دختری به نام لیلا در کنار سینا مهراد، لعیا زنگنه و مهدی سلطانی به شهرت رسید.

به گفته خودش از بین 250 داوطلب این نقش انتخاب شده است و از این بابت بسیار خوشحال است. ریحانه پارسا به غیر از بازیگری در رشته عکاسی هم فعالیت دارد و به خواندن کتاب هایی با مضمون روانشناسی و طراحی صحنه علاقه مند است.

این عکس برداشته شده از صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا می باشد

2

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها