{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مژده لواسانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به ماجرای ازدواج با فوتبالیست مشهور واکنش نشان داد.

ماجرای ازدواج مژده لواسانی با فرهاد مجیدی. مژده لواسانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به ماجرای ازدواج با فوتبالیست مشهور واکنش نشان داد.انتشار خبر ازدواج مژده لواسانی با فرهاد مجیدی خون این مجری بی حاشیه را از این شایعات ناتمام به جوش آورد و باعث واکنش صریح او شد.

فضای مجازی در کنار خوبی ها و محاسنی که در صورت استفاده صحیح میتواند داشته باشد ، امروزه به یکی از مکان های اصلی شایعه سازی تبدیل شده است. اگر سری به اینستاگرام بزنید قطعا درعرض چند ثانیه اخبار متعددی درباره حوادث روز جامعه ، هنرمندان و بسیاری از بخش های دیگر جامعه به دست می آورید که باید در صحت آنها تردید کنید. انتشار این حجم از شایعات در فضای مجازی دامنگیر هنرمندان و چهره های سرشناس نیز میشود.

 

انتشار خبر ازدواج مژده لواسانی با فرهاد مجیدی خون این مجری بی حاشیه را از این شایعات ناتمام به جوش آورد و باعث واکنش صریح او شد.

مژده لواسانی

مژده لواسانی ماجرای ازدواجش را تکذیب کرد

مژده لواسانی با انتشار پستی در اینستاگرامش از هوادارانش خواست پیجی را که به نام او در اینستاگرام زده شده بود و عکسهایی از او در کنار فرهاد مجیدی منتشر میشد را بلاک و ریپورت کنند.

مژده لواسانی

استوری امیرحسین رستمی برای حمایت از مژده لواسانی

امیرحسین رستمی بازیگر تلویزیون کشورمان نیز با انتشار تصویری از پیج دروغینی که به نام مژده لواسانی شکل گرفته بود و به انتشار شایعات بی اساس دامن میزد از این خواسته مجری جوان حمایت کرد.

 مژده لواسانی

مژده لواسانی مجری جوان تلویزیون

مژده لواسانی از طرفداران دو آتیشه تیم فوتبال استقلال است و از کری خوان های حرفه ای این تیم فوتبال می باشد. به نظر این مجری جوان ، استقلال پرافتخارترین تیم ایران و آسیا و جهان است که هر چه از افتخاراتش بگویی باز هم تمام نمی شود.

ماجرای شایعه ازدواج مژده لواسانی و فرهاد مجیدی شاید از همین علاقه زیاد مجری جوان به تیم استقلال و نام بردن از فرهاد مجیدی به عنوان محبوب ترین و تکرار نشدنی ترین بازیکن استقلال شکل گرفته باشد اما انتشار اینگونه شایعات بدون توجه به عواقب آن در فضای مجازی مشکلی است که دامنگیر بسیاری از چهره های سرشناس شده است.

 
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها