{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سار او نیکا با توجه به انتشار عکس هایشان و رفتارهای مجازی خارج از عرف سلبریتی ها دیگر در تلویزیون ایران دیده نخواهند شد

گریه های سارا و نیکا برای حذف شدنشان در پایتخت: پایتخت بعدی با حضور باباپنجعلی همراه خواهد بود اما سارا ونیکا آنقدر حاشیه درست کردند که حذف شدند. که ساعاتی پیش در لایو اینستاگرامی خود این خبر را اطلاع دادند.از نکات فصل هفتم «پایتخت» می‌توان به حذف نقش  سارا و نیکا  به دلیل حواشی چند ماه اخیر آنها در فضای مجازی اشاره کرد.

سار او نیکا با توجه به انتشار عکس هایشان در استخر و رفتارهای مجازی خارج از عرف سلبریتی ها دیگر در تلویزیون ایران دیده نخواهند شد.طبق شنیده ها از نکات مهم و قابل توجه در سری جدید  «پایتخت» ،  تکمیل فیلمنامه ناتمام مرحوم  خشایار الوند  برای ساخت است و همچنین بازگشت و حضور مجدد  علیرضا خمسه  در این فصل. هنوز مشخص نیست آیا خمسه در قامت جوانی و روح  باباپنجعلی  نقش آفرینی خواهد کرد یا نقش دیگری را بر عهده خواهد داشت.

سارا و نیکا

از نکات دیگر فصل هفتم «پایتخت» می‌توان به حذف نقش  سارا و نیکا  به دلیل حواشی چند ماه اخیر آنها در فضای مجازی اشاره کرد.

با توجه به اینکه  سعید آقاخانی  نیز از تابستان امسال، فصل سوم «نون خ» را کلید زده و اواخر فیلمبرداری آن است و مجموعه «پایتخت» همچنان در مرحله پیش تولید ، باید منتظر ماند و دید شبکه یک سیما کدام مجموعه را برای پخش در ایام نوروز ١۴٠٠ انتخاب خواهد کرد.

عکس های لو رفته از  سارا و نیکا  در  استخر  برای آن ها حاشیه ساز شد. در  عکس های سارا و نیکا داخل استخر که مشخص است پنهانی از  سارا و نیکا در استخر   بازیگران 2 قلو سریال پایتخت گرفته شده است، آن هم در خارج از کشور و در یک استخر عمومی دیده می شوند.

حمایت بهنوش بختیاری از حذف سارا و نیکا

او در پست اینستاگرامی اش نوشت:

«خدارو خوش نمیاد آنقدر ناجوانمردانه با این دو تا دختر نازنین برخورد کنیم...آخه ما کی خسته میشیم از خسته کردن آدما؟؟؟

مگه گفتن ما مریل استریپیم که این‌طوری بهشون تاختیم؟؟

مگه ادعای بازیگری داشتن؟؟

شما نمیدونید که فیلمبرداری چقدررر خسته کننده و طاقت فرساست و سارا و نیکا هم پابه پای همه عوامل این سالها زحمت کشیدن..

روزو شب نخوابیدن و گرسنگی و خستگی غیر قابل تصور کار تلویزیون چیزی نیست که هرکسی از پسش بربیاد...

این دوتا دختر به شدت خانواده‌دار و محترم، ناموس خود ما هستن، دختر خود ما هستن...

گیریم که یه بی همه چیزی عکسشون رو در نهایت بی رحمی پخش کرده.... ما باید این دو تا بچه رو حذف کنیم از سریال؟

میدونید که در قانون کایٔنات حتی حذف انسانها کارما داره؟؟؟؟

بس نبود هنرمندای اون زمان رو از کشور بیرون کردیم و فرستادیمشون تو قعر غربت؟؟؟؟

فکر می‌کنیم اونا احساس ندارن؟؟؟ دل ندارن؟؟؟؟ صرفا چون یادآور دوران قبلن نباید جلوی چشم باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اجازه ندیم این دوربین موبایل بشه زندگی برهم زن و اسلحه سرد آدمای دوزاری منفعت طلب و کثیف... نامردیه ریختن سر دوتا دختر بچه که خیلی از فحشایی که میدین رو نمیفهمن....چون اصلا ایران بزرگ نشدن

خلاصه از ما گفتن

ساراو نیکا لکنت زبان ولی شما سخنگوی دولت؟؟؟

اونا واشر،شما ارباب حلقه‌ها؟؟

شما خوب، اوکی ،باشه ....بی خیال توروخدا

حواسمون به شکستن دل آدما باشه»

گفته می‌شود حذف این دو بازیگر نوجوان از سریال «پایتخت»، به خاطر برخی تصاویر که در فضای مجازی از آن‌ها منتشر شده، صورت گرفته است.

سارا و نیکا

 

سارا و نیکا فرقانی

 

ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

 سارا و نیکا  2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده  سارا و نیکا ، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها