{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

شیطنت های نیوشا ضیغمی و نفیسه روشن در مطب دکتر بدون ماسک حاشیه ساز شد.

ویدیویی که نیوشا ضیغمی و نفیسه روشن در مطب دکتر دندانپزشکشون در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده غوغا به پا کرد.  در ادامه شما می توانید ویدیو نیوشا ضیغمی و نفیسه روشن را در زیر متن مشاهده نمایید.

 

 نیوشا ضیغمی هم به بیماری کرونا مبتلا شد

نیوشا ضیغمی در اینستاگرام اعلام کرد که به بیماری کرونا مبتلا شده است. این بازیگر تصویری از نتیجه آزمایش خود را منتشر کرد و نوشت:

«چه درد مزخرفیه این کرونا. یکی از ترسناکترین چیزایی که تو زندگیم دیدم همین جواب مثبت بود. خلاصه در یک لحظه تا ته ماجرا رو عین یه فیلم تند شده دیدم و خودم رو در بین اموات تصور کردم و....»

بیوگرافی نیوشا ضیغمی

“نیوشا ضیغمی“ متولد 18 تیر سال 1359 در شهر رشت است. او پس از اتمام دوره دبیرستان، مدرک کارشناسی اش را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه بهشتی گرفت. او هم اکنون دارای یک فرزند دختر بنام لنا پولاد خان می باشد.

شرکت در کلاس های بازیگری

این بازیگر با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بایگری را یاد گرفت و توسط این موسسه به مسعود جعفری جوزانی معرفی شد.بعد از فارغ التحصیل شدن از این کلاس ها در سریال تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را بازی کرد.

حامی صنایع دستی

نیوشا ضیغمی یکی از حامیان صنایع دستی ایران است. او در گفتگویی که با مدیر کل صادرات ایران داشت بر لزوم معرفی صنایع دستی کشور در بازارها جهانی تایید کرد.

مخالفت پدر و مادر با بازیگری

نیوشا ضیغمی می گوید وقتی می خواست بازیگر شود مادرش مخالفتی نداشت ولی دید مادرانه ای به آینده او داشت ولی پدرش با بازیگری او زیاد موافق نبود. پدر او بیشتر کارهای علمی را دوست داشت و ترجیح می داد که نیوشا پزشک و یا مهندس شود تا این که بازیگر شود. او می گوید : وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

روشا ضیغمی خواهر نیوشا

روشا ضیغمی خواهر نیوشا است و متولد 29 دی سال 1369 است و او هم بازیگر است. روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی است و کار هنری را با گرافیک را شروع کرده است. نخستین تجربه او در عرضه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمن عباسی است و او در فیلمی به نام چهارسو با خوهرش همبازی شد.

نیوشا ضیغمی

این بازیگر در سریل ماتادو در کنار پوریا پورسرخ، شقایق فراهانی، لیندا کیانی، سام درخشانی و پولاد کیمیایی ایفای نقش کرد.

 

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها