{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بهنوش بختیاری بازیگر همیشه جنجال برانگیز است انتشار عکس با حجاب از خودش واکنش های زیادی به همراه داشت.

بهنوش بختیاری با حجاب شد+عکس

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های کشورمان است که زندگی خصوصی اش بارها و بارها با حاشیه سازی روبرو شده است .بهنوش بختیاری زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران بازیگر و منشی صحنه ایران است.بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ به خاطر بازی در فیلم من نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.

بهنوش بختیاری

حمایت بی سابقه بهنوش بختیاری از بهاره رهنما

در قسمت اخیر مجموعه «شام ایرانی» که به کارگردانی سعید ابوطالب تولید شده، بهاره رهنما که میزبان مریم امیرجلالی، فلور نظری و شهرزاد کمال زاده است، در دیالوگی  عنوان می کند که «ماشالله دخترای امروزی سر و وضع شان نیکول کیدمنه و طرز فکرشون لر». این سخن خانم بازیگر به سرعت با واکنش های بسیاری از سوی مخاطبان همراه شد تا جایی که فریبرز عرب نیا، میلاد میداوودی و ... نیز نسبت به آن واکنش نشان دادند.

تنها کسی که از او حمایت کرد بهنوش بختیاری بود که در اینستاگرامش نوشت:

بهاره عزیز... من هم تبار عزیزان قوم بزرگ لرو عشایر عزیز بختیاری هستم... هم لهجه و هم ولایت بی بی مریم و سردار اسعد بختیاری فاتح تهران... هیچکی مثل من نمیدونه که شما برای تمام اقوام ایرانی و همه اقشار این مملکت از بزرگ و کوچک احترام قایٔلید..

.بهاره رهنمای عزیز قطعا قصد بی احترامی نداشته چون اگر ته دلش کینه یا خشمی نسبت به این قوم داشت، رفیق گرمابه و گلستان من نبود.

.. ایشون عذرخواهی کردن که بزرگواریشون رو رسوند... وخواهش میکنم از شما به حرمت ایران و ایرانی باهم سازش کنیم و این روزهای منحوس کرونایی و عصبی رو پشت سر بذاریم...

بهنوش بختیاری

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها