{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قبل از اینکه علی انصاریان به بیماری کرونامبتلا شود با حضور در برنامه خندوانه مقاومت خودش را در برابر هر سختی و بیماری اعلام کرد .

صحبت های تاثیرگذار علی انصاریان در برنامه رامبد جوان

باورش دشوار است علی انصاریان که دومین پیشکسوت نامدار فوتبال ایران هم تنها به خاطر حضور در یک برنامه به عنوان مهمان به ویروس خطرناک مبتلا شده و جان خود را از دست داده باشد. علی انصاریان متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۶ در تهران بازیکن بازنشسته فوتبال، بازیگر و مجری ایرانی است.علی انصاریان فوتبال خود را به صورت حرفه‌ایی در سال ۱۳۷۵ از تیم فوتبال فجرسپاسی شروع‌کرد و بعد از آن در سال ۱۳۷۷به تیم پرسپولیس رفت. علی انصاریان در سال۱۳۸۵ در اقدامی پرحاشیه برای فوتبال دوستان از تیم پرسپولیس تهران به تیم استقلال تهران رفت که البته یک فصل بیشتر دراین تیم‌بازی نکرد.

علی انصاریان با حضور در برنامه خندوانه محکم بودن خود را به همه نشان داد و حالا باور این اتفاق برای همه سخت است

ابتدا مهرداد میناوند و حالا علی انصاریان که رسانه‌ها برخلاف خیلی از موارد علاقه ای به انتشار سریع‌تر آن پیش از رقبا ندارند. اما علی انصاریان حالا تحت نفس مصنوعی است و به اصطلاح پزشکی به کما رفته است؛ حالتی که بازگشتش تنها با خداوند و اراده اوست.

کرونا باز هم دارد یک قربانی مشهور می‌گیرد و جامعه همچنان خطر این دشمن بی صدای انسان را جدی نگرفته است. خطری که اطراف همه ما پرسه می‌زند و هرلحظه می‌تواند به جسم ما یورش برده و ما را روی پل ببرد، حتی هر مقدار که جوان و قوی باشیم.

وخامت حال علی انصاریان با مصاحبه امروز صبح پزشک معالجش جدی شد و هواداران او و پرسپولیس، با آن جملات ناامیدکننده تصور می‌کنند یک بازیکن متعصب و جنگنده دیگر خود در تاریخ باشگاه را از دست داده اند اما فعلا نمی‌خواهند خبر را رسمی کنند. صبح امروز می‌گفتند زنده ماندن او یک معجزه لازم دارد؛ آیا این معجزه رخ داد؟

بسیار دردناک خواهد بود؛ مرگ ستاره ای جوان در اوج امید به زندگی و لذت بردن از روزهایی که برایش زحمت کشیده. خانواده اش هم حالا دارند آماده پذیرش این واقعیت می‌شوند و مصاحبه همسر خواهر علی انصاریان خود نشان‌دهنده عمق اندوه و حزن آنها از اتفاقی است که برای انتشارش توانی وجود ندارد.

 

پیشکسوت محبوب فوتبال ایران که این روزها در بیمارستان فرهیختگان بستری شده است با توجه به وضعیت وخیمی که دارد، باعث شده میلیون ها طرفدار فوتبال پیگیر شرایط سلامتش شوند.

گفته می‌شد حال علی رو به بهبودی است اما معلوم نیست ناگهان چه شده که پزشک تیم معالج می‌گوید کار از دستشان خارج شده و شرایط اصلا مناسب نیست.

چه کاری می‌شود برای انصاریان انجام داد؟ آیا از اساس فرصتی برای انجام کاری باقی مانده است؟

یقینا نگران ترین انسان روی کره زمین امروز و روزهای اخیر، مادر علی انصاریان است که همه عشق و علاقه این ستاره بود.

آخرین وضعیت علی انصاریان از زبان دکترش

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها