{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

علی انصاریان که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری است هوادارانش برای بهبودی حال او دست به کار شدند.

خواندن دعا و مداحی پشت در بیمارستان برای حال علی انصاریان+فیلم

دکتر هاشمیان، پزشک معالج علی انصاریان درباره آخرین وضعیت او گفت: وضعیت جسمانی علی انصاریان و پیشرفت بیماری این پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنان وخیم، ناپایدار و نگران کننده است.  همانند روزهای قبل در حال دارو درمانی و استفاده از درمان‌های کلاسیک ریوی برای درمان این پیشکسوت فوتبال هستیم. علی انصاریان دچار زجر تنفسی شده و در حال‌ای آر دی اس هستیم. در حال استفاده از تهویه غیر تهاجمی برای بهبود وضعیت علی انصاریان هستیم وامیدواریم. ۱۰۰ درصد ریه‌های علی انصاریان درگیر ویروس شده است. سطح اکسیژن خون انصاریان مدام در حال تغییر است.

 

 باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پیامی، از مردم، جامعه ورزش و هواداران پرسپولیس درخواست کرد تا برای سلامتی علی انصاریان دعا کنند.

در بخشی از این پیام آمده است؛ در روز توسل به امام زمان (عج)، دست به دعا می‌شویم و برای علی انصاریان، پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس دعا می‌کنیم.

علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس که به دلیل بیماری کرونا در بیمارستان بستری است، از ساعاتی پیش وضعیتش نسبت به قبل، وخیم‌تر شده است. ضمن اینکه هیچ‌گونه بیماری زمینه‌ای ندارد، اما ریه‌های وی به شدت درگیر کرونا شده است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، از مردم، جامعه ورزش و هواداران پرسپولیس، درخواست می‌کند که در این روز عزیز با خواندن دعای توسل، برای بهبودی او دعا کنند.

 

علی انصاریان

 

امروزچهارشنبه است و روز توسل به آقا امام زمان (عج)، همه با هم دست به دعا می‌شویم و از حضرت قائم (عج) می‌خواهیم تا سلامتی این عزیز، حاصل شود.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها