{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

غافلگیری علی انصاریان در ویژه برنامه روز مادر و سرازیر شدن اشک های او بعد ورود مادرش.

اشک های علی انصاریان بخاطر حضور مادرش در ویژه برنامه روز مادر+فیلم

آرزوی علی انصاریان در روز مادر برآورده شد؛ وی گفته بود دوست دارم قبل از مادرم از دنیا بروم.علی انصاریان به اتفاق مهرداد میناوند دیگر ستاره سابق فوتبال ایران که هفته گذشته براثر کرونا درگذشت .ورزش ایران هنوز در تب و تاب کنار آمدن با درگذشت ناگهانی مهرداد میناوند، بود که ویروس کرونا علی انصاریان یک فوتبالیست دیگر را به کام مرگ کشاند.

در روزهای گذشته اخبار بدی درباره وضعیت مادر علی منتشر شده است. پس از مرگ علی، وضعیت او وخیم شد به شکلی که پرستاران مجبور شدند از آمپول آرام‌بخش استفاده کنند. همچنین صبح پنجشنبه در مراسم خاکسپاری علی، بار دیگر حال مادرش خراب شد تا با آمبولانس به بیمارستان منتقل شود. در حال حاضر مادر علی در منزل به سر می‌برد ولی تحت مراقبت. پرستار علی که در بیمارستان فرهیختگان ۲۴ ساعت مراقب انصاریان بود و حتی با خانواده او و مادرش ارتباط احساسی پیدا کرده بود، بعد از فوت این چهره محبوب، پرستار اختصاصی مادرش هم شد. او کلا در کنار مادر علی است و به‌شدت از او مراقبت می‌کند. همچنین اورژانس به خوبی همکاری کرده و دو بار به موقع آمبولانس را برای انتقال او فرستاده است. حامد اژدری داماد خانواده انصاریان در این‌باره می‌گوید: «روزهای سختی را سپری می‌کنیم. متاسفانه علی را از دست دادیم و حال مادر علی هم زیاد خوب نیست. خیلی مراقب او هستیم. نمی‌دانم چطور این وضعیت سخت را توصیف کنم. همه شوکه هستیم و هنوز باور نمی‌کنیم علی را از دست داده‌ایم.» او درباره مراسم خاکسپاری علی هم می‌گوید: «خدا را شکر ماموران نیروی انتظامی خیلی خوب مدیریت کردند. تاکید ما این بود که کسی نیاید. خیلی خوب مساله مدیریت شد.»

او درباره برگزاری دیگر مراسم‌ها برای علی توضیح می‌دهد: «ما مراسم سوم و هفتم را برگزار نمی‌کنیم و تمام هزینه‌های آن صرف امور خیریه می‌شود. درگذشت علی و مهرداد باعث شد تا همه یک بار دیگر متوجه شوند این بیماری شوخی نیست. به خاطر کرونا تصمیم گرفتیم مراسمی برگزار نکنیم. حتی رفت و آمدها به خانه مادر علی را محدود کرده‌ایم که خدای ناکرده مشکلی برای ایشان به وجود نیاید.»

حامد اژدری در پاسخ به این سوال که چرا علی را به جای قطعه ‌نام‌آوران در قطعه ۲۲۲ خاک کردند و آیا این وصیت خود او بود، جواب می‌دهد: «علی هر هفته به مزار پدرش می‌رفت. ما به خاطر همین تصمیم گرفتیم که او را در کنار حاج آقا به خاک بسپاریم. این خواسته خود علی هم بود.» داماد خانواده انصاریان حرف‌های خود را اینطور تمام می‌کند: «واقعا باور نمی‌کردیم بعد از مهرداد، علی را هم از دست بدهیم. همه کار کردیم ولی نشد که نشد. به جرات می‌گویم تمام قرص‌ها و آمپول‌های مورد نیاز تکمیل شد ولی متاسفانه ویروسی که به آن مبتلا شدند، ویروسی بود که از بین نرفت.»

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها