{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در این قسمت از برنامه عصر جدید سه داور رویا نونهالی ،بشیر حسینی،آریا عظیمی نژاد بر سر اجرای دختر دوبلور بحث و جدال می کنند.

عصر جدید نام برنامه ی جدید احسان علیخانی، تهیه کننده ی نامی کشور است. برنامه ای که علاوه بر تبلیغات خیره کننده ش در شبکه ی سه سیما، نام علیخانی، نونهالی و ... را یدک می کشد.جدای از اینکه عصر جدید  کپی کم و بیش با کیفیتی از برنامه ی گات تلنت است، موضوعات دیگری در باره ی این برنامه عصر جدید  مرا به عنوان مخاطب اذیت می کند...شعار عصر جدید یافتن استعداد هایی است که تا به حال ناشناخته مانده است. استعداد هایی که از نظر سازندگان این برنامه باید شناخته شوند؛ در معرض نمایش قرار گیرند و پرورش یابند.

 

 

داوران برنامه عصر جدید چه کسانی هستند؟

رویا نونهالی، آریا عظیمی‌نژاد، سیدبشیر حسینی و امین حیایی هستند. اولین قسمت این برنامه از شنبه، ۲۷ بهمن ماه روی آنتن خواهد رفت.

رویا نونهالی

بازیگر معروف امین حیایی متولد 19 خرداد ماه 1349 از شهر تهران می‌باشد ؛ میزان تحصیلات امین حیایی : دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر میباشد و دیپلم ریاضی دارد . امین حیایی دو بار ازدواج کرده کـه ازدواج اول بـه طلاق منجر شد و یک پسر دارد، او درکنار هنر بازیگری بـه خوانندگی ساده و کافه دار نیز میباشد

 

امین حیایی

پزشک سید بشیر حسینی ارتباط شناس و مدیر گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهارم سیما می‌باشد. البته او تحصیلات حوزه ای هم دارد اما بـه سطح 2 ختم می شود، آقای حسینی در ابتدای پخش مسابقه عصر جدید داور نچسب خطاب شد، البته این قضاوتی زودهنگام بود چراکه هنوز کسی نمیدانست پزشک حسینی چـه دنیایی از اطلاعات و دانش را در خود دارد.

 

بشیر حسینی

 

آریا عظیمی‌نژاد در اردیبهشت سال ۱۳۵۲ در خانواده‌ای هنری متولّد شد. سه‌تار را نزد پدربزرگ خود فراگرفت و سپس از محضر اساتیدی چون جلال ذوالفنون، محمود تاجبخش و علی‌اصغر زندوکیل بهره برد.

 

عظیمی نژاد آریا

احسان علیخانی که اجرای برنامه عصر جدید را در شبکه سه سیما بر عهده دارد، این بار در حوزه استعدادیابی خواهد بود و علاقه‌ مندان به حوزه‌های ورزشی، سرگرمی، هنری و … میتوانند در این مسابقه شرکت کنند. در تیزری که از برنامه عصر جدید منتشر شده است، شرایط شرکت در ان اعلام شده است.

علیخانی به دوستانش درباره عصر جدید گفته: «اسمش را گذاشتم عصر جدید چون واقعا یک عصر جدید در دوران کاری ام است. او این بار میخواهد پا به پای امین حیایی، آریا عظیمی نژاد، رویا نونهالی و بشیر حسینی حال خوب برای بینندگان تلویزیون بسازد. آیا میتواند؟ از همین شنبه شب و بعد از پخش اولین برنامه احتمالا میشود دقیق‌تر درباره عصر جدید اجراهای احسان علیخانی نظر داد.

 

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها