{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در حاشیه اکران فیلم «خط فرضی» با بازی پژمان جمشیدی یکی از خبرنگاران انتقاد تندی از این بازیگر کرد که با دفاع آزیتا حاجیان مواجه شد.

نشست خبری فیلم "خط فرضی" در هفتمین روز از جشنواره فیلم فجر در برج میلاد برگزار شد. در این جلسه پرسش و پاسخ عوامل فیلم از جمله فرنوش صمدی کارگردان فیلم و آزیتا حاجیان، پژمان جمشیدی، سحر دولتشاهی و ...  حضور داشتند.

خط فرضی

در جریان این نشست، یکی از خبرنگاران حاضر از پژمان جمشیدی انتقادی تند و تیز کرد و پژمان جمشیدی در واکنش به این انتقاد که نسبت به بازیگری او در سینما شد و گفته شد که در فوتبال و سینما آدم موفقی نیست، گفت:

نمی خواهم بحث را عرفانی کنم یا مظلوم نمایی کنم یا جواب شما را بدهم. می خواهم یک بحث خیلی بی ربط بکنم که از دو روز گذشته خودم به آن فکر کردم. در خصوص قسمت دوم سوال شما، اگر کسی من را نشناسد فکر می کند زندگی برایم خیلی با ارزش است. نه آن قدری که شما فکر می کنید دیده شدن برایم مهم است، نه زندگی اینقدر برایم مهم است که بخواهم برای دیده شدن چنین کاری کنم. نه فوتبال را انتخاب کردم، نه سینما. در این چهار پنج سالی که من در جشنواره فجر هستم تا حالا نقد شخصی از خودم ندیده بودم.

یعنی اگر مثلا در سوء تفاهم هم من کاندید شدم، در خصوص فیلم نقد می نوشتند و در گوشه ای از آن هم در خصوص بازی من یا فیلم های دیگر مثل خوب بد جلف و... سه روز پیش ظهر، چون خیلی در اینستاگرام کم می روم و الان خیلی چک نمی کنم، یکی از دوستان سر صحنه فیلم برداری به من گفت یک نفر یک نقد خیلی خوب و یک صفحه ای برایت نوشته است. خیلی خوشحال شدم چون یک نقد شخصی و صرفا به خاطر بازی من در فیلم شیشلیک بود. به محض اینکه آن نقد و خبر را خواندم، صفحه بعدی همان خبر، فوت علی انصاریان بود. وقتی ما در این دنیا داریم زندگی می کنیم، همه این ها که می گویید به قدری برایم بی ارزش است که این موضوع سه روز پیش تلنگری به من زد که بدنم لرزید. وقتی یک تعریف از خودم دیدم و خبر بعدی در خصوص فوت علی، دوست عزیزم بود. بنابراین زندگی آن قدر برایم با ارزش نیست که فکر کنید برای دیده شدن فیلم بازی می کنم، خودم را سرگرم می کنم.

آزیتا حاجیان نیز در دفاع از جمشیدی گفت:

«بازی درخشان پژمان را نباید نادیده گرفت. گاهی بی‌انصاف هستید و نمی‌دانم چرا.»

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها