{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حضور نوید محمدزاده بازیگر پرطرفدار سینما در کارهای تبلیغاتی با حواشی متعددی مواجه شد و واکنش او را در پی داشت.

نوید محمدزاده بازیگر برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر از چهره های جوان این روزهای سینما است که نقش های ماندگار و درخشانی را در کارنامه هنری اش دارد.نوید محمد زاده مانند بسیاری از سلبریتی ها به تازگی وارد دنیای تبلیغات شده است و حضور پر حاشیه و جنجالی را در این عرصه تجربه میکند که در ادامه اشاره ای به ماجرای حواشی تبلیغات نوید محمدزاده خواهیم داشت.نوید محمدزاده هم یکی از چهره هایی است که به تازگی وارد عرصه تبلیغات شده است و به تبلیغ یک برند آبمیوه و عطری به نام خودش می پردازد و این اقدام آقای بازیگر با واکنش های متعدد روبرو شده است.

حضور هنرمندان و چهره ها در دنیای تبلغات از مدتها پیش گسترش یافته است و اگر چند ساعتی پای تبلیغات تلویزیونی بنشینید یا چرخی در اینستاگرام سلبریتی ها بزنید به خوبی میتوانید به این موضوع پی ببرید.

نوید محمدزاده و تبلیغ یک برند معروف آبمیوه

آخرین روزهای اردیبهشت ماه 99 بود که مخاطبان تلویزیون شاهد تبلیغات جدیدی از یک برند معروف آبمیوه با حضور نوید محمدزاده بازیگر مشهور سینما بودند.

نوید-محمدزاده

نوید محمدزاده که محبوبیت و شهرت زیادی در میان سینما دوستان دارد با تبلیغ یک برند آبمیوه به تلویزیون آمد و این اتفاق با واکنش هایی متعدد همراه بود و البته از چشم منتقدان هم به دور نماند.

نوید محمدزاده

تبلیغات نوید محمد زاده

 

تبلیغ عطر نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بعد از تبلیغ آبمیوه به سراغ تبلیغات عطری با برند خودش رفته است و این بار نگاه های بیشتری را متوجه فعالیت تبلیغاتی اش کرده است.

نوید محمدزاده1

نوید محمد زاده در تبلیغ عطر نوید نوشت:

    بماند به یادگار از من به تو....

   دو عطر ناب از برند ایرانی نوید محمدزاده که در سال 2020 میلادی و در قالب یک زوج عطری منحصر به فرد، چشم به دنیای عطر گشودند. عطرهایی زنانه و مردانه با رایحه ای مدرن و قوی همچون ببری پر صلابت، اما در عین حال سرشار از لطافت و ظرافتِ روح لطیفِ یک هنرمند، عطرهایی پر احساس و انرژی بخش که با تاثیری عمیق بر روح و ذهن، آرامش وصف ناپذیری را با خود به ارمغان می آورند و همگان را مجذوب خود می سازند.

عطر-نوید-محمدزاده

 

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها