{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اجرای احساسی آهنگ محبوب علی انصاریان توسط حمید عسکری در ویژه برنامه میزبان.

گریه حمید عسکری هنگام اجرای آهنگ محبوب علی انصاریان+فیلم

علی انصاریان دوست داشتنی پس از چند روز مبارزه با ویروس منحوس کرونا روز گذشته دار فانی را وداع گفت. هنرمندان زیادی به این موضوع واکنش نشان دادند.حمید عسکری زادهٔ خواننده پاپ، ترانه‌سرا و آهنگساز ایرانی است.حمید عسگری کار خود را در سال ۱۳۷۷ با گروه موسیقی مهرگان (گروه دانشجویی) آغاز کرد و در سال ۱۳۸۲ این گروه را ترک کرد و مشغول آهنگ‌سازی برای خوانندگان شد و در سال ۱۳۸۵ خورشیدی نخستین آلبوم خود به نام «کما» را منتشر کرد.

قسمتی از اجرای حمید عسکری در برنامه میزبان را ببینید

 

علی انصاریان و حمید عسگری

حمید عسگری

به بهانه گریه حمید عسکری برای انصاریان درباره این خواننده بیشتر صحبت می کنیم. وی در سال ۱۳۹۲ کنسرت‌هایی در شهرهای لس آنجلس (سالن تئاتر دالبی)، سن خوزه، نیویورک، واشینگتن، دالاس و تورنتو برگزار کرد که با استقبال قابل توجه ایرانیان ساکن در ایالات متحده آمریکا و کانادا مواجه شد.

عسکری در ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ کنسرتی را در سالن کنسرت برج میلاد اجرا کرد که در آن، گیتاریست زن گروهش، نگین پارسا، لحظاتی از قطعهٔ «کجای دنیامی» را تک‌خوانی کرد، اما پس از چند ثانیه میکروفون او قطع شد. عسکری در ادامه به معرفی او پرداخت و برای اجرای ادامهٔ کنسرت، میکروفون خودش را در اختیار او قرار داد.

این کار باعث ممنوع‌الکاری نگین پارسا و تعلیق فعالیت‌های عسکری به مدت ۶ ماه شد. تعلیق فعالیت او در ۲۷ تیر ۱۳۹۸ با کنسرتی در تکاب پایان پذیرفت

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها