{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در اختتامیه جشنواره فیلم فجر کلیپی از روند برگزاری جشنواره در این طی روز پخش شد. سپس به یاد علی انصاریان، فوتبالیست و بازیگر فقید کشورمان پخش شد

احترام حضار در جشنواره فیلم فجر به یاد علی انصاریان+فیلم

پس از ۱۰ روز شور و هیجان، بحث و دعوا، فرم و محتوا و روزهای سرشار از «سینما»، سی و نهمین جشنواره فیلم فجر نیز به ایستگاه پایانی رسید. این جشنواره با ۱۶ فیلم در بخش سودای سیمرغ کار خود را آغاز کرد و چهارشنبه سیمرغ‌ها به لانه خود می‌رود.

مراسم اختتامیه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر راس ساعت ۱۸ روز _چهارشنبه ۲۲ بهمن‌ماه_ با اجرای محمد سلوکی و حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی، رئیس سازمان سینمایی کشور، محمدحسین طباطبایی‌نژاد، دبیر جشنواره، پیروز حناچی، شهردار تهران، هیات داوران (محمد احسانی، ساره بیات، مرتضی پورصمدی، بهرام توکلی، نیما جاویدی، سیدجمال ساداتیان و مصطفی کیایی) و جمعی از هنرمندان و نامزدهای بخش‌های مختلف آغاز شد.

پژمان جمشیدی

در اختتامیه جشنواره فیلم فجر کلیپی از روند برگزاری جشنواره در این طی روز پخش شد. سپس به یاد علی انصاریان، فوتبالیست و بازیگر فقید کشورمان پخش شد. پژمان جمشیدی حین پخش کلیپ،‌ می‌گریست. او همچنین در انتهای کلیپ از حاضران تقاضا کرده بود به احترام اولین حضور علی انصاریان در جشنواره فیلم فجر، بایستند و او را تشویق کنند و آن‌ها هم چنین کردند.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها