{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جدیدترین قسمت برنامه « همرفیق » با حضور زنده‌یاد علی انصاریان و رضا صادقی پخش شد که در قسمتی با صحبت های حاشیه دار علی انصاریان مانع پخش آن قسمت شد.

برنامه همرفیق که حدود یک ماه پیش ضبط شده است آخرین حضور علی انصاریان در یک برنامه گفت‌وگو محور است.

علی انصاریان در آن مقطع به تازگی بازی در فیلم «بانک‌زده‌ها» به کارگردانی علی رویین‌تن را به اتمام رسانده بود و به عنوان رفیق صمیمی رضا صادقی در برنامه شهاب حسینی حضور پیدا کرد.

شرکت نماوا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد این برنامه با رضایت خانواده مرحوم علی انصاریان پخش می‌شود. قرار است پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه ساعت ۲۱ از طریق پلتفرم نماوا این برنامه به صورت اختصاصی پخش شود.

در پی انتشار خبر پخش برنامه «همرفیق» با حضور رضا صادقی و علی انصاریان، نماوا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: درخواستِ پخش این برنامه از سوی خانواده علی عزیز مطرح و خبر پخش آن با اجازه و هماهنگی قبلی اعلام شده است.

بدون‌شک پخش این قسمت از «همرفیق» در فقدانِ علی انصاریان برای ما هم بسیار سخت و اندوهناک است اما با همه تلخی‌ها تصمیم گرفتیم به درخواست خانواده علی عزیز احترام‌ بگذاریم و برنامه «همرفیق» را هفته آینده به یادِ این ستاره دوست‌داشتنی پخش کنیم.

زنده‌یاد علی انصاریان پس از تحمل یک هفته بیماری کرونا از دنیا رفت. او در جشنواره فیلم فجر امسال نیز با فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» حضور داشت.

علی انصاریان به دلیل ابتلا به کرونا چندی پیش درگذشت.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها