{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سحر قریشی با انتشار این پست در اینستاگرام رابطه دوباره اش با مهدی طارمی را علنی کرد!

سحر قریشی که جنجال های زیادی در فضای مجازی به وجود اورده بود اما این روز ها سحر قریشی به دور از حواشی به فعالیت هنری خود ادامه می دهد . سحر قریشی به تازگی یک پست در اینستاگرام منتشر کرد که شایعات عجیبی به وجود اورد . سحر قریشی زیر این پست با یک ایموجی و شماره 9 در کنار هم حسابی خبرساز شد . برخی ها بر این باورند که شماره 9 منظور مهدی طارمی است که شماره پیراهنش در فوتبال 9 است و دوباره حواشی ای پیرامون سحر قریشی و اقای بازیگر به وجود اورد . 

سحر قریشی

اهنگ جدید تتلو برای سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر که حاشیه های زیادی را همیشه به همراه داشته خود داشته است، ویدیو دابسمشی در اینستاگرام خود منتشر کرد که با حاشیه های زیاد کاربران همراه بوده و همه مردم را متعجب کرد. تتلو در آهنگ جدیدش شرح حالی از زندگی خود بیان میکند و سعی دارد که به مردم بگوید چه بر سرش امده و چه عقده هایی در دل دارد .

طرفداران تتلو بدون هیچ چون و چرایی از او حمایت میکنند. شاید برای شما هم سوال باشد که چرا تتلو در این اهنگش نام سحر قریشی را میبرد؟!

پاسخ این سوال را میتوان به داسمش سحر قریشی با اهنگ تتلو داد. چندی پیش حواشی پیرامون سحر قریشی درباره قطع رابطه اش با مهدی طارمی در رسانه ها منتشر شد که حسابی جنجال ساز شد و این بازیگر در خودرویش ویدیویی را به اشتراک گذاشت که آهنگ تتلو به نام جهنم در خودرویش در حال پخش بود. آهنگی که تتلو در آن فحاشی زیادی میکند.

 

 

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها